Фото: Телеграм / ДСНС України
Про це пише Рубрика, посилаючись на очільника Київської ОДА Руслана Кравченка, ДСНС.
Як зазначив голова обладміністрації, Київська область відбила чергову масовану атаку ворожих дронів. Тривога тривала майже 11 годин.
За даними влади, влучань в об'єкти критичної та житлової інфраструктури немає, як і постраждалих серед населення.
"В 5 районах фіксуються пошкодження внаслідок падіння уламків збитих цілей", наголосив Кравченко.
Фото: Телеграм / ДСНС України
Наслідки атаки безпілотників:
"Пошкоджено 5 приватних будинків – вибиті вікна та двері, пошкоджені покрівлі та фасади. В одному з будинків сталося загоряння даху. Пожежа ліквідована. Також пожежу ліквідовано на одній господарчій будівлі.
Крім цього, уламками збитих цілей пошкоджено 3 автомобілі. Один з них повністю знищено", уточнив очільник ОДА.
Фото: Телеграм / ДСНС України
Фото: Телеграм / ДСНС України
"Всім постраждалим буде надана необхідна допомога із ремонтом пошкоджених будівель. Вже працюємо над цим разом з місцевою владою та нашими міжнародними партнерами", наголосив чиновник.
Своєю чергою рятувальники уточнили, що вісім разів залучались на ліквідацію пожеж:
Фото: Телеграм / ДСНС України
Атака російських БпЛА у ніч на 3 листопада
У ніч на 3 листопада російські загарбники вчергове запускали ударні дрони по столиці, на них полювали сили протиповітряної оборони. Унаслідок падіння уламків збитих безпілотників у виникли пожежі.
У Шевченківському районі є пошкодження дорожнього покриття, опори освітлення та електродротів. Вибуховою хвилею пошкоджено скліннявікон гуртожитку на 1-му та 2-му поверхахта скління вікон в офісній будівлі з 1-го по 9-й поверх.
Протягом ночі повітряна тривога в місті лунала двічі та сумарно тривала пʼять з половиною годин.
"Сили оборони знешкодили усі безпілотники, які загрожували столиці", додали у військовій адміністрації.
Окрім того, у ніч на 3 листопада російські загарбники атакували ударними дронами Чернігівський район. Тривога загалом тривала 11 годин, зафіксували влучання у житлову будівлю.
Також окупанти завдали удару по Шостці Сумської області: запустили на місто одразу вісім дронів, внаслідок чого є зруйновані об'єкти інфраструктури.
Загалом російсько-окупаційні війська у ніч на 3 листопада вчергове запустили по регіонах України майже 100 ударних безпілотників: силам протиповітряної оборони вдалося знищити 66 з них, ще 27 ворожих дронів локаційно втрачено.
Папа Римський Франциск залишається в критичному стані після ранкового респіраторного кризу. Йому необхідне переливання крові,… Читати більше
Львів – одне з перших міст в Україні, де на рівні громади прийняли програму популяризації… Читати більше
У Києві на станції метро «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка «Стійкість у єдності». На експозиції представлені… Читати більше
У Запоріжжі відбулася акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти. Містяни вийшли з прапорами, плакатами… Читати більше
У турецькій столиці відкрилася виставка віртуальної реальності «Війна впритул». За допомогою 360° панорам, дрон-зйомки та… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що триває міжнародна робота та нові перемовини з партнерами. За… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.