Фото: MND
У чому проблема?
Нагадаємо, що у ніч на 22 червня під час комбінованої російської атаки в Івано-Франківську зазнав пошкоджень ракетою навчальний заклад, а саме Національний технічний університет нафти й газу.
Кілька навчальних корпусів частково зруйновані, інші зазнали ушкоджень.
Фото: Фейсбук / Олексій Чернишов
"Черговий російський злочин цього разу був спрямований проти студентів — майбутніх фахівців нафтогазової галузі.
Попередньо, через обстріл пошкоджено 14 будівель університету, вибито понад 800 вікон", – зазначив очільник Нафтогазу.
Фото: MND
Будівля 7, в якій розташований Міжнародний центр буріння та навчання, що оснащений тренажером DrillSim 5000, також зазнала прямого влучання ракети "Іскандер". Ця важлива установа була практично зруйнована.
Також було пошкоджено каналізаційну систему в усьому комплексі. Наразі важко сказати, скільки коштуватиме ремонт у цілому, оскільки інженери-будівельники та експерти ще й досі проводять оцінку стану кількох будівель.
Яке рішення?
Мільйон гривень, пожертвуваний українською філією MND, піде на відновлення шкільної території, з якою компанія співпрацює вже багато років. Раніше місцеві студенти навіть приїжджали на практику до офісу MND у чеському місті Годонін.
Також компанія продовжить стипендіальну програму для студентів університету.
"Ми надавали стипендії і завжди дозволяли двом студентам стажуватися в Годоніні на канікулах. На жаль, це закінчилося під час пандемії COVID-19", — розповідає Лукаш Свозіл, голова української філії MND.
Тепер програма підтримки студентів відновиться, однак в іншому форматі. Стажування в Годоніні поки що не відбуватиметься, але університетська комісія відбиратиме студентів, які отримуватимуть стипендії від MND.
Ці стипендії становитимуть п'ять тисяч гривень на місяць, що є приємним бонусом для будь-якого студента.
Тим часом ІФНТУНГ і місто збирають кошти, щоб допомогти університету відновити роботу та підготувати молодь до роботи в енергетичному секторі.
"У ці непрості часи спільнота Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу звертається до наших випускників, партнерів та всіх, хто хоче допомогти і фінансово підтримати нас у подоланні наслідків чергового російського злочину", йдеться у повідомленні на сторінці університету у Facebook.
Довідка
Івано-Франківський національний технічний університет нафти й газу, єдиний в Україні вищий навчальний заклад IV рівня акредитації нафтогазового профілю, пропонує курси з геології, видобутку нафти та газу, інженерії, технологій тощо.
Багато випускників ІФНТУНГ працюють у великих нафтогазових компаніях України, таких як Укргазвидобування та Укрнафта, забезпечуючи критично важливу робочу силу та експертизу, оскільки країна бореться з дефіцитом енергії. У майбутньому "Горизонти" також можуть запропонувати стажування студентам цього університету у Львові, що є чудовою можливістю для молодих людей, які прагнуть кар'єрного зростання.
Як писала раніше Рубрика, Івано-Франківський національний технічний університет нафти й газу, корпуси якого були пошкоджені під час російської ракетного удару в ніч на 22 червня, допоможе відновити Група Нафтогаз.
За даними Повітряні сили Збройних сил, росія тоді використала загалом 16 ракет і 13 безпілотників під час атаки. ППО успішно перехопили сім з десяти крилатих ракет Х-101/Х-555, одну з двох ракет "Іскандер-К", всі чотири ракети "Калібр" і 13 безпілотників.
Європейський Союз хоче конфіскувати частину заморожених російських активів та віддати їх Україні як компенсацію за… Читати більше
У Фінляндії заявили, що планують завершити будівництво паркану на східному кордоні з російською федерацією раніше.… Читати більше
Канцлер Німеччини Олаф Шольц вірить, що зможе зберегти свою посаду після виборів до Бундестагу. Вони… Читати більше
Наступного тижня український уряд розпочне роботу над укладенням угоди про корисні копалини та гарантії безпеки… Читати більше
Скандали на пісенному конкурсі "Євробачення" розпочинаються задовго до його початку. Зокрема, італійці вимагають дискваліфікувати представника… Читати більше
Президент Володимир Зеленський провів телефонні розмови з премʼєр-міністрами Нідерландів, Албанії, Великої Британії і Греції та… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.