Про це заявив директор державного підприємства "Спецтехноекспорт" Олексій Петров.
Як зазначив чиновник, створення українських ракет стало можливим завдяки активній участі як державних, так і приватних підприємств.
"Скажу, що в цьому напрямку рухається і держава, і, нарешті, приватний сектор. І це було розумне рішення зняти монополію на ракетну галузь", наголосив він.
Як вважає Петров, свої ракети вже такі, як крилаті й балістичні, ми матимемо до середини 2025 року.
Зі слів чиновника, льотні випробування вже проводилися, і результати є обнадійливими.
Що відомо про розробку ракет в Україні
Нагадаємо, що нову українську ракету-дрон "Паляниця" розробляли в Україні півтора року. Вона запускається з наземної установки й в межах її дії тепер доступні кілька десятків російських військових аеропортів.
Також у своєму дописі, Глава держави вперше показав новітню українську далекобійну ракету "Паляниця". На цей час військові не розсекречують головні характеристики ракети – радіус дії, бойову частину та кількість виготовлених одиниць.
Нагадаємо, що союзники не дозволяють використовувати для цього своє озброєння.
Тож Україна запустила грантову програму для приватних ракетних проєктів, інвестувала в державні конструкторські бюро та провела дерегуляцію для стимуляції цієї галузі і "Паляниця" це перший результат цих зусиль.
Також Румунія розглядає можливість співпраці з Україною у розробці та виробництві вітчизняних протикорабельних ракет Р-360 "Нептун".
Окрім того, Україна наразі працює над модернізацією ракет "Нептун", щоб вони могли вражати цілі на відстані до тисячі кілометрів. Цей крок підвищить ефективність і дальність дії ракет, що має велике значення для обох країн.
А ще в Україні розробляють новий високоточний боєприпас з GPS-наведенням. Він має унікальні технічні характеристики та здатен долати значні відстані.
В уряді Польщі пропонують надавати Україні кредит на купівлю їхнього озброєння. Його, мовляв, зможуть віддати… Читати більше
З листопада 2024 року ЮНІСЕФ за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини… Читати більше
У Київській області енергетики повертають світло мешканцям регіону після атаки російських беспілотників, що відбулася 2… Читати більше
Бельгійська та українська компанії спільно вироблятимуть ракети для протидії російським безпілотним літальним апаратам. Про це… Читати більше
В Україні відсьогодні День ракетних військ і артилерії будуть відзначати щороку 4 грудня. Про це… Читати більше
Український стартап Quests Inc у співпраці з благодійним фондом "Гуманітарні сили України" запустив челендж "(Ла)гідна… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.