Новини

росія “націоналізувала” в Криму щонайменше 1200 об’єктів нерухомості за цей рік, – Центр нацспротиву

росія продовжує відбирати нерухомість українських та інших бізнесменів в окупованому Криму. Зокрема, за 2024 рік "націоналізувано" мінімум 1200 об'єктів.

Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на Центр національного спротиву.

"За словами місцевого гауляйтера (Сергія – ред.) Аксьонова, усе майно належало українським бізнесменам, або тим, хто "не дружньо" налаштований до рф", – йдеться у повідомленні.

У ЦНС зазначили, що станом на сьогоднішній день найбільші активи в Криму вже стали власністю росії або продані новим "господарям". Більш за все мова йде про курортні комплекси та нерухомість комерційного призначення.

Інформаційний ресурс нагадаємо, що у лютому 2023 року так звані "депутати кримського парламенту" підтримали "націоналізацію" майна іноземних громадян і держав, які вчиняють щодо Кремля недружні дії.

Нагадаємо, як раніше повідомляла Рубрика, в анексованому Криму так звана місцева влада прийняла рішення про "націоналізацію" близько 700 об'єктів, які належали українським фізичним особам.

Свіжі дописи

  • Новини

Держсекретар США: Ми не будемо надавати військову допомогу росії

Державний секретар США Марко Рубіо заявив, що американська сторона не буде надавати військову допомогу росії,… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Міноборони впроваджує нову систему контролю якості для продовольчої служби ЗСУ

Міністерство оборони України продовжує вдосконалювати систему постачання для Збройних сил України та впроваджує новий механізм… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Уперше в Угорщині відкрилася українська бібліотека для дітей

У Будапешті на базі першої державної українсько-угорської школи відкрилася бібліотека для дітей. Тут всі охочі… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Віткофф заявив, що Зеленський вибачився перед Трампом за сварку в Білому домі

Спецпосланник президента США Стів Віткофф стверджує, що після напруженої розмови в Білому домі президент України… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Протягом восьми годин українці згенерували у “Дії” понад 90 тисяч дозволів на зброю

У застосунку "Дія" за перші 8 годин роботи нової функції українці згенерували понад 90 тисяч… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Сотні містян у центрі Львова урочисто заспівали Гімн та розгорнули державний прапор України

Цьогоріч виповнюється 160 років з дня першого публічного виконання Державного Гімну України. З цієї нагоди… Читати більше

Monday March 10th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.