Про це інформує "Рубрика".
Сучасна відбудова України потребує об'єднання всіх гравців будівельної індустрії — влади, девелоперів, архітекторів, інвесторів та громадськості. Проте часто їм бракує діалогу та спільного розуміння пріоритетів, що ускладнює процес відновлення.
Конгрес з головною темою WE MUST BE THE CHANGE стає саме тим майданчиком, де кожен учасник галузі може почути одне одного та працювати над змінами, які відповідатимуть викликам сучасної України.
14 листопада 2024 року в Києві, в КВЦ "Парковий" (Паркова дорога, 16а), відбудеться одна з найочікуваніших подій для будівельної галузі України — ІІІ-й Український Будівельний Конгрес.
Цьогорічна головна тема заходу — WE MUST THE CHANGE — покликана привернути увагу до необхідності глобальних змін в індустрії та підходах до сучасного будівництва.
Над плануванням та реалізацією відбудови України вже зараз працюють як іноземні партнери, так і українська влада, девелопери, будівельники та архітектори. Але на жаль, наразі серед всіх учасників процесу немає чітко сформульованої консолідованої візії, базових принципів, спільного бачення співпраці та взаємодії. Це стало тригером для появи ідеї формування низки тез та фіналізації порад від спікерів у Протоколі ІІІ-го Українського Будівельного Конгресу.
Програма заходу складатиметься з:
Організатори вже оголосили перелік тем, які будуть обговорені в рамках івенту, результати та висновки з яких ляжуть в основу Формули відбудови України.
Серед них:
"Конгрес – це платформа, на якій ми надаємо можливість взаємодіяти різним командам та компаніям, а також висловити свою думку з приводу того, як Україні краще всього рухатись надалі в контексті відбудови", – коментує організатор Українського будівельного конгресу Ігор Парубський.
Для обговорення тем та висловлюванні думок щодо змін в індустрії та підходах до сучасного будівництва запрошені: Олексій Кулеба – Віце-прем'єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад та територій України, Жолнович Оксана – Міністр соціальної політики України, Ігор Гуда – Засновник Креатор-Буд, Борис Голденштейн – засновник та СЕО ZEZMAN HOLDING, Андрій Вавриш – Засновник компанії Saga Development, Анна Лаєвська – Комерційна дректорка "Intergal-Bud", Олександр Лахтіонов – Засновник та СЕО компанії RITM Group, експерт із розвитку девелоперських та інвестиційних програм., Дмитро Ковальчук – Власник і СЕО Alterra Group, девелопер Formatsia.Lviv, Віталій Мельник – Віцепрезидент UDP, керівник напрямку розвитку інноваційних парків, Марк Кестельбойм – CEO Well – Being contech, Budova, Дмітрієва Олена – Перший заступник Голови правління Глобус Банку, Малахова Валерія – Директор департаменту роздрібного бізнесу АТ «Ощадбанк», Ерік Найман – Засновник HUG`S, Андрій Длігач – д.е.н., Голова Advanter Group, Голова Ради Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України. Засновник міжнародної бізнес-спільноти BOARD, Григорій Кукуруза – економіст Ukraine Economic Outlook, Наталія Заболотна – CEO & Founder MALEVYCH GROUP першої компанії з продажу нерухомості й мистецтва, співзасновниця та кураторка Art Ukraine Gallery – найбільшої в Україні благодійної галереї сучасного мистецтва, Ярема Дуль – Керівник проєкту "Безбар'єрна залізниця" Укрзалізниця, Дмитро Карпіловський – Засновник УкрІнвестКлуб та інші.
Участь в Український будівельному конгресі також можуть взяти й інші представники будівельної галузі з усієї України.
Вхід безплатний за попередньою реєстрацією на сайті організатора, який залишає за собою право відмовити в участі.
Ознайомитись з повною програмою та спікерами, а також заповнити реєстраційну анкету можна на сайті www.ubc-ua.info
Нагадаємо, що 3 жовтня 2024 року в Києві представили Програму Polaris "Підтримка багаторівневого врядування в Україні" – флагманську програму Швеції з підтримки України в сфері реформи децентралізації та відновлення 2024-2028 років.
Також повідомлялось, що 8 листопада відбудеться Всеукраїнський Саміт Мерів, який має на меті стати каталізатором для розвитку проєктів відновлення та економічного зростання громад. Цей захід слугуватиме платформою для обміну ідеями, інструментами та досвідом, спрямованими на створення конкретних рішень.
Кабінет Міністрів змінив порядок бронювання військовозобов’язаних, також критерії та процедуру визначення критично важливих підприємств та… Читати більше
У Карпатах господарює зима. У високогір'ї спостерігається погіршення погодних умов: тут мороз і сильний вітер, а… Читати більше
На базі медичної установи Міністерства внутрішніх справ у Києві запрацював новий реабілітаційний центр RECOVERY. Це… Читати більше
У ніч на 23 листопада російські загарбники запустили по Сумській області безпілотники: силам протиповітряної оборони… Читати більше
Підготовка до геноциду українського народу була складовою планів російської федерації ще до початку широкомасштабної агресії… Читати більше
Російська федерація здійснює активну військово-економічну співпрацю з Північною Кореєю, обмінюючи нафту, ракети та засоби протиповітряної… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.