Про це повідомляє Рубрика з посиланням на заяву голови НАК "Нафтогаз України" Олексія Чернишова у Facebook.
Він зазначив, що попри всі атаки на газовидобувні об'єкти та масовані обстріли ПСГ у квітні-серпні 2024 року, Група Нафтогаз накопичила достатньо газу для сталого проходження осінньо-зимового періоду 2024/2025.
"З початку року компанії Групи – Укргазвидобування та Укрнафта – видобули на понад 7% більше газу, ніж за аналогічний період минулого року. Крім того, вдалося відновити видобуток газу Укрнафтобурінням на Сахалінському родовищі", – зазначив Чернишов.
За його словами, станом на сьогодні Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" уклала договори на постачання газу з усіма підприємствами теплокомуненерго, які подали відповідні заявки.
"Під час опалювального сезону 2023/2024 років Україна використала 6,7 млрд кубометрів газу з підземних сховищ "Укртрансгаз – Оператор газосховищ України". Цього року розраховуємо приблизно на такі ж показники", – додав Чернишов.
Очільник Нафтогазу додав, що спеціалісти Газмереж забезпечують розподіл газу та проводять технічне обслуговування мереж у багатоквартирних будинках, щоб газопостачання було безпечним і безперебійним.
Чернишов також зазначив:
"Нафтогаз продовжує постачати газ на умовах ПСО, тому ціни на газ для підприємств теплокумуненерго, виробників електроенергії та населення залишаються незмінними до кінця квітня 2025 року".
Нагадаємо, стандартна дата початку опалювального сезону в Україні – 15 жовтня. Однак рішення про початок подачі тепла до будинків приймає місцева влада залежно від середньої температури повітря – 8 градусів протягом трьох днів з урахуванням прогнозу.
У Києві вирішили розпочати опалювальний сезон для житлового фонду з 30 жовтня.
Станом на 29 жовтня в Україні працюють понад 58% котелень, до теплопостачання підключено майже 30% житлових будинків та 60% соціальних установ.
"За інформацією Київської міської та обласних державних адміністрацій, на 29 жовтня в областях вже включено в роботу понад 58% котелень від загальної кількості по країні. Подача тепла здійснюється майже до 30% житлових будинків, а також 60% соціально важливих об'єктів (заклади охорони здоров'я, дошкільної та шкільної освіти)", – повідомляє повідомляє Державна інспекція енергетичного нагляду.
Найбільше об'єктів підключено до тепла у:
Водночас залишається складною ситуація з початком опалювального періоду в деяких населених пунктах на прифронтових територіях, зокрема, внаслідок погіршення безпекової ситуації та значних руйнувань критичної інфраструктури у Покровську на Донеччині та у Слобожанському на Харківщині.
Зокрема опалювальний сезон у Запоріжжі та на підконтрольній Україні території може бути надважким. Місцева влада готується до тривалих блекаутів та пошкоджень обʼєктів критичної інфраструктури внаслідок ворожих атак.
Українські розробники працюють над революційним AI-застосунком, який допоможе дітям, що не можуть говорити, висловлювати свої… Читати більше
Уже у лютому цього року може відбутися наступне засідання у форматі "Рамштайн": країни-партнери вже погодили… Читати більше
Petcube, провідна українська компанія у сфері технологій для домашніх тварин, анонсувала новий продукт — Petcube… Читати більше
Ви коли-небудь замислювались, чому деякі інтер'єри виглядають бездоганно організованими, ніби зійшли зі сторінок глянцевого журналу?… Читати більше
В погоне за передовыми технологиями не каждый готов выложить внушительную сумму за новенький смартфон от… Читати більше
Збройні сили України 5 січня 2025 року розпочали обмежену бронетанкову контратаку проти російських військ у… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.