Про це у Фейсбуці повідомила голова Світової координаційної виховно-освітньої Ради Світового конгресу українців (СКВОР СКУ) Любов Любчик, пише Рубрика.
У чому проблема?
"Я дуже хотіла, щоб мої українські діти у Парижі, більшість з яких уже народилися на території Франції, знали про цю найтрагічнішу і найчорнішу сторінку нашої історії – Голодомор 1932-33 рр.
Малі українські парижани, які звикли жити у достатку, тоді ніяк не могли уявити, як це – жити і не мати змоги щось з'їсти, як це вбивати голодом і вмирати від голоду", наголосила вона.
Любчик зауважила, що діти настільки уважно слухали цікаву розповідь гідеси музею, що потім урок про Голодомор у школі, який був розрахований на 1 годину, розтягнувся на 3 години.
Яке рішення?
Цьогоріч День пам'яті жертв Голодомору, що припадає на 23 листопада та є важливим нагадуванням про трагедію, яку український народ не має права забути. Особливо важливо розповідати про цю сторінку історії молодому поколінню українців за кордоном.
"Сконтактуйте з Музеєм Голодомору, замовте віртуальну екскурсію, воно того варте, бо хто, як не учитель української суботньої чи недільної школи світу, має навчити учнів знати і шанувати історію – НАШУ УКРАЇНСЬКУ ІСТОРІЮ!", підкреслила очільниця СКВОР СКУ.
Як це працює?
Національний музей Голодомору-геноциду в Києві підготував віртуальні екскурсії для українознавчих шкіл діаспори.
Завдяки цій програмі, доступній з будь-якої точки світу, учні та дорослі можуть ознайомитися з історією Голодомору 1932–1933 років.
"Це унікальна можливість потрапити до музею просто з дому чи з будь-якого куточка світу, замовивши відеоекскурсію", – написала Любчик.
Екскурсії проводяться українською та англійською мовами, що робить їх доступними для різних вікових груп:
Детальніша інформація та реєстрація доступні за посиланням.
Зауважимо, що у 2024 році День пам'яті жертв голодоморів припадає на 23 листопада.
Нагадаємо, у листопаді Музей Голодомору відкриє нову експозицію, присвячену життю киян у 1932-1933 роках. Принести речі, що стануть експонатами, може кожен охочий. "Рубрика" розповідає, як долучитися.
22 грудня винищувач F/A-18 Super Hornet ВМС США зазнав аварії над Червоним морем після помилкового… Читати більше
Атаки російських хакерів на українські реєстри не становлять серйозної загрози для збереження даних. Усі вкрадені… Читати більше
У ніч проти 22 грудня російські війська атакували Україну 103 ударними безпілотниками типу Shahed та інших… Читати більше
У Забайкальському краї російської області зіткнулися вантажні поїзди, внаслідок чого з рейок зійшли десятки вагонів… Читати більше
У Броварах Київської області надзвичайники ліквідували загоряння на даху 25-поверхового будинку, що сталося через падіння… Читати більше
Міжнародний валютний фонд (МВФ) підготував оновлений негативний сценарій розвитку подій для України, який враховує можливість… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.