Про це пише Рубрика, посилаючись на Міністерство розвитку громад та територій.
Захід зібрав близько ста представників авіагалузі – профільних регуляторів Євросоюзу, Великої Британії та США, керівництво українських та іноземних авіакомпаній, що раніше здійснювали польоти в Україні, страхові та лізингові компанії, виробників літаків. Міністерство розвитку громад та територій представляв заступник міністра Сергій Деркач.
Віцепрем'єр-міністр з відновлення – Міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба наголосив, що збереження авіаційної інфраструктури — це стратегічне завдання.
"Це перше експертне обговорення, яке, як ми очікуємо, допоможе рухатись вперед у питанні створення умов для відкриття повітряного простору. Під час війни стратегічним завданням для нас є зберегти авіаційну інфраструктуру та кваліфіковані кадри, щоб коли прийде час, ми змогли відновити цивільні польоти максимально швидко. Зрозуміло, що це дуже складне питання як з точки зору безпеки, так і з точки зору взаємодії з усіма залученими сторонами. Саме тому ми підтримуємо майданчики, коли спільно з іноземними регуляторами галузі, авіакомпаніями, страховими, аеропортами та військовими напрацьовуємо спільний план", – наголосив Олексій Кулеба.
На початку заходу Мері Елізабет Медден, економічний радник Посольства США в Україні, відзначила важливість підтримки України у зусиллях щодо відновлення цивільної авіації та готовність Сполучених Штатів Америки забезпечити експертну та технічну допомогу.
До експертного обговорення долучились Польське агентство аеронавігаційних послуг, авіакомпанії AirBaltic, Austrian Airlines, LOT Polish Airlines, SkyUp Airlines, Skyline Express, SprintAir, Supernova Airlines, Turkish Airlines, Wizz Air, компанії AerCap, Boeing, Marsh McLennan, Deloitte Ukraine та інші.
Прогнози Євроконтролю
У Європейській організації з безпеки повітряної навігації опублікували квітневий прогноз щодо розвитку авіагалузі до 2029 року. Там вважають, що обмеження на польоти над Україною, росією, Білоруссю та Молдовою зберігатимуться ще майже сім років.
Водночас у державному підприємстві "Украерорух" заявили, що повітряний простір відкриють одразу після завершення воєнних дій та перемоги України. У підприємстві наголосили, що Україна повноцінно готується до відновлення польотів у своєму повітряному просторі одразу після закінчення бойових дій.
Також повідомлялось, що Ірландський лоукостер Ryanair заявив, що розглядає можливість відновлення невеликої кількості рейсів в Україну до кінця 2023 року за умови успішних переговорів щодо часткового відкриття повітряного простору.
Як писала Рубрика, 20 липня в Україну прибуло керівництво найбільшої авіакомпанії Європи Ryanair. Делегація проводить перемовини з керівництвом міжнародного аеропорту "Бориспіль" про відновлення польотів після закінчення війни.
Сайт Агенції Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку, що займається невійськовою допомогою іншим країнам, припинив… Читати більше
На фронті минулої доби, 1 лютого, було зафіксовано 110 бойових зіткнень Сил оборони України з… Читати більше
У ніч проти 2 лютого війська рф атакували Україну 55 ударними безпілотниками типу Shahed, а… Читати більше
Членство в НАТО залишається одним із ключових елементів безпеки для України, а 800-тисячна українська армія… Читати більше
Командувач Сухопутних військ ЗСУ Михайло Драпатий засудив випадки нападів та вбивств військовослужбовців територіальних центрів комплектування,… Читати більше
У Повітряних силах ЗСУ показали траєкторією польоту російської керованої авіаційної бомби по Суджі Курської області… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.