Новини

В Україну з ТОТ Херсонщини вдалося повернути шістьох дітей

Україні вдалося повернути з тимчасово окупованої частини Херсонської області ще шістьох дітей – двох дівчаток і чотирьох хлопчиків, віком від 8 до 16 років.

Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на Telegram глави Херсонської ОВА Олександра Прокудіна.

"З поки що окупованого лівобережжя області волонтерам вдалося повернути шістьох дітлахів. Це – двоє дівчаток і четверо хлопчиків, яким від 8 до 16 років", – повідомив Прокудін.

Серед повернутих – одна опікунська сімʼя, яка виховує дівчинку, позбавлену батьківського піклування. Разом і з нею евакуювали її повнолітнього брата.

"Завдяки рятувальній операції, яку провела організація "Save Ukraine", малеча може забути про пережиті жахи. Зокрема, про те, як їх змушували відвідувати так звані "російські школи", що мають більше спільного не з освітою, а з ворожою пропагандою", – зазначив глава ОВА.

За його словами, від початку року з окупації вдалося евакуювати 224 дитини з Херсонської області.

Що відомо про депортації дітей на ТОТ і в росію

Нагадаємо, з початку повномасштабної російської агресії військові ворожої армії вивозять українських дітей в рф та підконтрольні їм території. В Україні створили мапу таборів, в які направляють дітей.

Як повідомив  омбудсмен Лубінець, що офіційно підтверджена депортація понад 19,5 тисячі українських дітей.

Окрім того, 4 січня, російський диктатор володимир путін підписав наказ, який дозволить надавати українським дітям російське громадянство. Громадянство надаватимуть, щоб депортованих українських дітей "юридично не залишилося в рф".

Нагадуємо, у разі депортації вас або вашої родини можна звернутися до Офісу омбудсмена:

  • за адресою: вул. Інститутська, 21/8, м. Київ, 01008;
  • на електронну пошту: hotline@ombudsman.gov.ua;
  • на гарячу лінію: 0 800 501 720;
  • за телефоном: 044 299 74 08.

Також у разі депортації дитини можна заповнити онлайн-форму заяви "Повідомити про зникнення/депортацію/примусове переміщення дитини" на сайті "Діти війни".

Свіжі дописи

  • Новини

Нові інструменти війни: Міноборони допустило до експлуатації FPV-дрони “Рарог-10”

Міністерство оборони кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних силах України безпілотний авіаційний комплекс українського… Читати більше

Friday April 11th, 2025
  • Новини

Першу “Українську книжкову поличку” відкрили в турецькій Анталії

У бібліотеці ім. Доана Хизлана в турецькій Анталії відкрито книжкову поличку. Захід відбувся у межах… Читати більше

Friday April 11th, 2025
  • Новини

У Чернівцях відкрили центр каністерапії: тут надають психоемоційну підтримку всім, хто відчуває наслідки війни

У Чернівцях відкрили вже третій в Україні центр каністерапії для психоемоційної допомоги людям, які постраждали… Читати більше

Friday April 11th, 2025
  • Новини

У Lviv Open Lab відкрили освітній центр якості води “Аква Check”

У молодіжному просторі Lviv Open Lab відкрили освітній центр якості води. Лабораторія доступна як для… Читати більше

Friday April 11th, 2025
  • Новини

У міській лікарні Житомира провели першу донацію органів: вдалося врятувати чотири життя

11 квітня у комунальному підприємстві «Лікарня №2 ім. В.П. Павлусенка» Житомирської міської ради спільно з… Читати більше

Friday April 11th, 2025
  • Новини

Українська делегація прибула до Сполучених Штатів на переговори щодо угоди про надра

Українська делегація вже перебуває у Вашингтоні, де планує провести новий раунд переговорів щодо угоди про корисні копалини.… Читати більше

Friday April 11th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.