fbpx
Сьогодні
14:58 28 Жов 2024

Міноборони до використання в ЗСУ допустило напівавтоматичний дробовик Safari

English version here

Фото: Міноборони

Міністерство оборони України кодифікувало та дозволило до використання у підрозділах Сил оборони напівавтоматичний дробовик Safari HG-105M.

Про це повідомляє Міноборони, передає Рубрика.

Рушниця може бути застосована як стрілецька зброя під час бою в обмеженому просторі, а при використанні мисливських набоїв зі шротом – як інструмент боротьби з російськими FPV-дронами.

Safari HG-105M – напівавтоматична рушниця-дробовик із газопоршневим механізмом та знімним магазином.

Рушниця виготовлена за технологією булпап. Це компонування зброї, коли зменшується її загальна довжина без зменшення довжини ствола.

Застосування цієї технології дозволяє змістити центр ваги до центру зброї, що зменшує навантаження на стрільця під час тривалого використання.

Зброя розрахована на використання патронів 12-го калібру із місткістю магазинів на п'ять або 10 набоїв.

Вага рушниці – трохи більше 4 кг.

Виробники й розробники зразків озброєння і військової техніки, які мають запитання щодо процесу кодифікації, можуть звертатися до Головного управління забезпечення супроводження життєвого циклу озброєння та військової техніки на електронну пошту: [email protected].

Як повідомлялось, раніше Міноборони допустило до експлуатації комп'ютерний артполігон, призначений для підготовки  фахівців підрозділів артилерії.

Цей комплекс розробила група українських програмістів як  допоміжний цифровий інструмент для проведення занять із бойовими розрахунками різних видів артилерійського озброєння.

Нагадаємо, що нещодавно Міністерство оборони кодифікувало та допустило до постачання багі "Варан"  український транспортний засіб підвищеної прохідності призначений для надскладних умов експлуатації.

Також Міністерство оборони України офіційно кодифікувало та дозволило до використання у підрозділах Сил оборони новий безпілотний наземний роботизований комплекс під назвою "Тарган".

Окрім того, Міністерство оборони встановило нові вимоги до контролю за якістю предметів речового забезпечення Збройних сил України. Технічний огляд та випробування зразків товару проводитимуть за сучасними методиками, які відповідають міжнародним стандартам.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: