Про це повідомляє Bloomberg, передає Рубрика.
Офіційні особи в Києві та Європі стурбовані тим, що перемога Дональда Трампа може призвести до того, що Україна буде змушена вдатися до болючого врегулювання війни, яке дозволить російському диктатору володимиру путіну зміцнити свою владу на території країни.
І хоча президент України Володимир Зеленський пообіцяв продовжувати боротьбу, сувора реальність полягає в тому, що виснажені українські збройні сили значною мірою залежать від допомоги Сполучених Штатів.
Зокрема деякі союзники України вже заговорили про те, як може закінчитися війна.
Якщо переможе Трамп, який заявив, що "врегулює" конфлікт ще до вступу на посаду, а також виконає свої погрози припинити допомогу, то у такому разі можливості для України різко звузяться.
Але навіть якщо переможе Камала Гарріс, то, за словами західних чиновників, які говорили на умовах анонімності, Сполученим Штатам, ймовірно, буде важко утримати значну фінансову підтримку через Конгрес.
Зазначимо, що у п'ятницю 25 жовтня, за десять днів до виборів президента США, демократка Камала Гарріс і республіканець Дональд Трамп зрівнялися за рівнем підтримки і мають однакові шанси на перемогу. Зокрема, мова йде про сім ключових так званих штатів, що коливаються.
Нагадаємо, 16 жовтня президент США Джо Байден підтвердив незмінну підтримку США Україні, оголосивши про новий пакет військової допомоги на суму 425 мільйонів доларів. До цього пакету увійшли сучасні системи озброєння, які допоможуть українським силам відстояти свою незалежність.
Сполучені Штати виділять для України низку пакетів військової допомоги на сотні мільйонів доларів. Так, Київ сподівається посилити армію протягом жовтня-грудня. Володимир Зеленський відмовився оголошувати деталі, а втім, припустив, що ці пакети будуть великими — від 500 млн до 750 млн доларів.
Вибори президента США
Чергові вибори президента Сполучених Штатів Америки заплановані на 5 листопада. Чинна віцепрезидентка США Камала Гарріс офіційно доєдналася до президентських виборів після того, як Джо Байден під тиском соратників зняв свою кандидатуру.
11 вересня, у Сполучених Штатах Америки відбулися перші дебати між кандидатами в президенти Камалою Гарріс та Дональдом Трампом. Під час них лідер республіканців озвучував низку популістських гасел, натомість кандидатка від демократів намагалася відповідати більш конструктивно.
Зокрема, Трамп та Гарріс торкнулися питання війни росії проти України – і судячи з їхніх заяв, позиції обох політиків з цього питання – радикально протилежні. Гарріс запевнила, що продовжуватиме підтримувати Україну, а Трамп ухилився від відповіді.
У результаті зареєстровані виборці, які спостерігали за дебатами між Камалою Гарріс та Дональдом Трампом напередодні, вважають, що Гарріс виступила краще. Співвідношення голосів зафіксували як 63% до 37%.
У неділю ввечері, 24 листопада, російські війська знову атакували територію України ударними безпілотниками з різних… Читати більше
У Румунії оголосили результати екзитполів на виборах президента. Попередньо, до другого туру виборів проходять чинний… Читати більше
У музеях Ватикану одночасно з’явилося вісім аудіогідів українською мовою. Також перша леді Олена Зеленська передала… Читати більше
Заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп'ятий нагадав, що з 25 листопада в Україні розпочнеться добровільне… Читати більше
Пункт пропуску "Шегині - Медика", який від вчора блокували польські фермери, розблоковано. Про це повідомляє… Читати більше
Дизайнер Роб Галліфакс з Великої Британії створив найбільшу в світі гральну карту, яка має висоту… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.