Про це пише Укрінформ, передає Рубрика.
Цьогоріч участь у виставці SAHA EXPO 22-26 жовтня беруть понад 120 країн, загалом представлено понад 1,2 тисячі компаній.
NAUDI на своєму стенді представила продукцію провідних українських компаній, таких як:
"Унікальність нашої продукції в тому, що вона вся застосовується на полі бою, випробувана в реальних умовах війни. Усі компанії Асоціації отримують зворотній зв'язок від військових і удосконалюють продукцію відповідно до реальних потреб", – зазначили на стенді NAUDI.
На ще одному об'єднаному стенді Аерокосмічної асоціації України були представлені АТ "Мотор Січ", ДП "Івченко-Прогрес", АТ "ФЕД", АТ "Укроборонпром".
"Українські авіаційні двигуни відомі не лише в Туреччині завдяки співпраці з компанією Baykar, а й по всьому світу. Це вже відомий світовий бренд. Українські двигуни – це якість та надійність, доведена і часом, і нашими проєктами. Ми вже співпрацюємо, отож сьогодні зайшли привітатися", – поділився враженнями відвідувач стенда з числа представників іноземних делегацій.
Як заявив президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган під час відвідання виставки SAHA EXPO в Стамбулі, за час її роботи було укладено контракт на 6,2 млрд доларів, у тому числі 4,6 млрд доларів – експортні контракти. Серед цих контрактів є і ті що були укладені з українськими компаніями.
"У 2002 році наш оборонний експорт ледве досягав 248 млн доларів. Ми взялися за нього і збільшили цю цифру до 5,6 мільярда доларів. Лише минулого року ми експортували понад 230 товарів оборонного призначення до 185 країн. Цього року наш експорт у вересні зріс на 32 відсотки. У 2024 році наші підприємства ОПК побили серйозний рекорд, експортуючи продукцію до 178 країн", – сказав Ердоган.
А у перший день роботи виставки її відвідала українська делегація на чолі з міністром закордонних справ України Андрієм Сибігою. Міністр провів переговори з високопосадовцями уряду та ЗС Туреччини, керівниками оборонних компаній.
"Наша участь у виставках має дві місії: продемонструвати присутність України, щоб поглибити існуючі контакти та напрацювати нові на майбутнє. Зараз ми не експортуємо, але сподіваємося, що це відновиться після перемоги, коли спаде попит на внутрішньому ринку. Також шукаємо контакти для технічної кооперації, щоб вдосконалювати та покращувати своє виробництво", – прокоментували Укрінформу результати участі у виставці на стенді Національної асоціації підприємств оборонної промисловості України (NAUDI).
Нагадаємо, українська компанія "Інфозахист" вперше представила свій комплекс радіотехнічної розвідки (РТР) "Архонт" на виставці Electronic Warfare Live (EW Live), яка відбулася з 17 по 19 вересня 2024 року в естонському місті Тарту.
Також повідомлялось, що технологічний стартап "Антидрон Україна" презентував нову портативну систему радіоелектронної боротьби (РЕБ) для Сил оборони України. Компактний та легкий пристрій вагою всього 10 кілограмів (без акумулятора) здатен автономно працювати від 2 до 5 годин.
Україна отримала три гелікоптери в рамках допомоги від польського Урядового агентства стратегічних резервів (RARS), зокрема… Читати більше
Командир легіону "Вільна Грузія" Бадрі Кварацхелія загинув у боях проти російської армії на території Курської… Читати більше
В Україні запущено онлайн-платформу "Вільний степ", призначену для допомоги людям, які пережили полон, тортури та… Читати більше
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення включити магнітно-резонансні томографи (МРТ) до списку медичних виробів, які можуть… Читати більше
Українці, які стали жертвами Волинської трагедії на території Польщі, також будуть вшановані. Про це Посол… Читати більше
Кабінет міністрів схвалив проєкт закону "Про Єдиний державний реєстр ветеранів війни". Про це повідомив у… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.