Про це він розповів у колонці для сайту "24 Каналу", передає Рубрика.
"Скоро в застосунку зʼявляться ще 6 сервісів", – зазначив посадовець.
Так, Мінцифри спільно з Міністерством внутрішніх справ працюють над тим, щоб у "Дії" відображалися дозволи на зброю та була можливість замовити витяг з Єдиного реєстру зброї.
Цей реєстр працює вже понад рік. З часом ця інформація з реєстру буде відображатися в "Дії".
Зараз українці можуть поширювати через застосунок копії цифрових документів у форматі PDF і метаданих JSON. Тепер команда працює над тим, щоб можна було відправляти також копії довідок ОК-5, ОК-7 за один раз у кілька дій.
Зазначимо, довідки ОК-5 та ОК-7 — це індивідуальні дані про застраховану людину з Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування.
Для цього потрібно буде просто поставити точку на карті, навіть якщо ви офлайн. Після вашої появи в онлайні інформацію про проблеми зі зв'язком отримає регулятор зв'язку. Далі він аналізуватиме фідбек і вирішуватиме, де потрібно перевірити та покращити якість зв'язку.
"Працюватиме, як і звичайний Дія.Підпис, але створить нові можливості для бізнесу, значно спростить і прискорить роботу установ та компаній", – прокоментував Федоров.
За словами Федорова, це найпростіша і найбезпечніша версія електронного підпису, а загалом українці вже скористалися "Дія.Підписом" понад 48 мільйонів разів.
У планах — можливість отримати висновок, який дає право продовжити граничний строк розрахунків за операціями з експорту та імпорту. Також уряд працюватиме над цифровізацією ліцензії на провадження туроператорської діяльності; ліцензії на провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення тощо.
Федоров зазначає, що через тіньовий ринок алкоголю і тютюнових виробів держава щорічно втрачає понад 30 мільярдів гривень, а люди отримують контрафактну продукцію. Щоб зробити ринок прозорим, уряд працює над "еАкцизом".
Нагадаємо, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров поінформував, що у застосунку "Дія" з'явились дві нові військові облігації — "Авдіївка" та "Дебальцеве".
Як писала Рубрика, військові облігації — інвестиційний інструмент, який з'явився після початку російської повномасштабної війни проти України. Міністерство фінансів України розпочало аукціони з продажу військових облігацій у березні 2022 року.
"Рубрика" з'ясовувала, у чому суть цього інвестиційного рішення, як воно працює та кому підійде якнайкраще. Читайте докладніше у нашому матеріалі: "Фінансувати перемогу: як працює інвестування у військові облігації".
Ситуація на фронті залишається складною. Противник, використовуючи свою перевагу в живій силі та техніці, безупинно… Читати більше
Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця в Нью-Йорк на засіданні Ради Безпеки ООН наголосив… Читати більше
Війська рф пізно ввечері 30 жовтня вдарили по багатоповерхівці в Харкові, зруйновано два поверхи. Загинув… Читати більше
В Ужгороді під час зустрічі Президента Володимира Зеленського з місцевими виробниками Віцепрем’єр-міністр з відновлення України… Читати більше
Повінь в Іспанії призвела до майже сотні смертей. Ще десятки людей внаслідок надзвичайної ситуації зникли… Читати більше
Російський диктатор володимир путін пішов на все, щоб отримати зброю від КНДР. Однак США та… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.