Про це пише Рубрика, посилаючись на соцмережах Глави держави.
Як зазначив Президент, на Ставці детально обговорили підготовку до опалювального сезону з погляду безпеки, відновлення та роботи з партнерами. Доповідали представники:
Особливу увагу приділили підготовці прикордонних і прифронтових громад. Також обговорили довгострокові енергетичні рішення, які "дадуть Україні більше стійкості".
"Дав чіткі доручення, які мають бути виконані до початку зими", підкреслив Зеленський.
Окрім того, на Ставці ще були доповіді Міністерства оборони та військових щодо комплектації бригад і підготовки новобранців.
"Був звіт щодо будівництва фортифікацій. Є напрямки, які мають бути посилені", наголосив Глава держави.
А ще Президент за підсумками сьогоднішнього засідання доручив членам Ставки підготувати визначені частини внутрішнього Плану посилення України.
"Поряд із Планом перемоги маємо опрацювати всі необхідні кроки України, які забезпечать нашій державі внутрішні результати. Це стосується фронту, ОПК, економіки та фінансів, інформаційної сфери, забезпечення справедливості, регіональної роботи та інших стратегічних галузей. За організацію цієї роботи відповідатиме секретар РНБО", резюмував Зеленський.
План перемоги України
Нагадаємо, 17 жовтня глава України Володимир Зеленський поїхав до Брюсселю. Президент представив План перемоги на саміті Європейського Союзу. Глава держави озвучив п'ять пунктів Плану перемоги під час виступу на саміті та зазначив, що Україна розробляла його не для критиків.
Зеленський також заявив, що відмова країн Заходу підтримати план перемоги, представлений Україною, стане серйозною помилкою, що ослабить позиції Києва та посилить росію. Та українці продовжать боротися, хоча їм в такому разі буде дуже складно.
Перед цим 16 жовтня президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді свій План перемоги, який складається із 5 пунктів і 3 таємних додатків. Зокрема, першим пунктом плану є запрошення України до НАТО вже зараз. В ОП пояснили, що у додатках також йдеться про удари по росії та зброю, яка для цього необхідна.
Наразі серед членів НАТО немає консенсусу щодо того, щоб запропонувати Україні запрошення. Триває дискусія.
В Україні 21 листопада відзначається День Десантно-штурмових військ ЗСУ. З нагоди професійного свята впровадили нову… Читати більше
Україна активно працює над інтеграцією екологічних стандартів Європейського Союзу в усі аспекти відновлення та економічної… Читати більше
Станом на початок 2024 року російська федерація мала у своєму розпорядженні 521 міжконтинентальну балістичну ракету… Читати більше
21 листопада, у День Гідності та Свободи, на Аскольдовій могилі в Києві відбулося урочисте відкриття… Читати більше
Німеччина оголосила про передачу Україні нового масштабного пакета військової допомоги, який містить артилерійські установки, системи… Читати більше
Після прямого залучення автократичних союзників російської федерації у війну проти України можна вважати, що розпочалась… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.