Про це пише Рубрика, посилаючись на Генштаб ЗСУ.
Як повідомляють у військовому командуванні, міжнародні інструктори, зокрема з Нідерландів, проводять інтенсивні тренування, які включають не тільки фізичну підготовку, але й психологічні аспекти.
Учасники програми проходять через різноманітні випробування, що імітують реальні бойові умови. На кшталт, українські військові вчаться такого як:
Такі тренування не тільки підвищують фізичну підготовку, але й формують психологічну стійкість, що є надзвичайно важливим у бойових умовах.
"Нідерланди відіграють важливу роль у підтримці України в її боротьбі за незалежність та суверенітет. Вони не тільки допомагають здійснювати підготовку українських військових, але й надають озброєння та військову техніку, гуманітарну допомогу, медичне обладнання та інші ресурси, необхідні для підтримки наших військових та цивільного населення.
Така співпраця значно підвищує бойову готовність наших захисників та гарантує, що вони отримають всі необхідні навички для ефективного виконання бойових завдань", зазначили у Генштабі.
Навчання військових в інших країнах
У Британії триває так звана операція Interflex, яка спрямована на навчання українських військових від 10 країн-союзниць. Так, для максимально ефективної підготовки військових у Британії збудували спеціальний полігон. Повідомляють, що його обладнання та інфраструктура дозволять здобути досвід ведення бойових дій у міських умовах.
Так, Велика Британія підтримує Україну та збирається навчити 30 тисяч українських військовослужбовців до кінця року.
Також, інструктори з Австралії в межах навчальної операції допомагали українським військовим відпрацьовувати підготовку до проактивних дій під час проходження психологічної смуги посеред густих лісів.
До того ж під керівництвом данських інструкторів проходять навчання українських військовослужбовців з ведення позиційних бойових дій: відпрацьовують дії з підготовки, захоплення та утримання позиції.
А ще однією з країн, що долучилася до цієї ініціативи, є Норвегія, яка з жовтня 2022 року забезпечує підготовку українських захисників для успішної боротьби за незалежність.
Варто додати, що Чехія розглядає можливість проведення у своїй країні додаткових навчань для 4000 військових Збройних Сил України.
А 10 жовтня стало відомо, що для 2300 українських солдатів нової бригади імені Анни Київської навчання проводять французькі військові.
У сучасній війні технології стають справжньою зброєю, а кожен 3D-принтер – потужним інструментом для допомоги… Читати більше
31 жовтня ввечері російські загарбники вдарили керованими авіаційними ракетами по цивільному підприємству в місті Дергачі… Читати більше
Сполучені Штати Америки готують новий пакет військової допомоги для України, деталі якого будуть оприлюднені найближчим… Читати більше
У місті Фастів Київської області успішно завершили проєкт модернізації системи управління відходами, який став першою… Читати більше
Міністерство оборони України оголосило про початок бета-тестування сервісу оформлення відстрочки від мобілізації у мобільному застосунку… Читати більше
Українські оборонні технології залучили понад $25 млн іноземних інвестицій завдяки підтримці платформи Brave1, збільшивши цей… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.