Як пише Мілітарний, про це йдеться у пресрелізі компанії, передає Рубрика.
У чому проблема?
Розвідка є найважливішим видом забезпечення бойових дій військ. Без розвідки неможливо успішно виконувати завдання в бою.
Яке рішення?
В Україні розробили дрон-розвідник ZOOM у ніші DJI Mavic.
Як це працює?
Новий безпілотник є частиною безпілотного комплексу у складі наземної антени та пункту керування. Його представили на DefenceTech Valley від Brave1.
Наявність цілого комплексу дає змогу підрозділам використовувати засіб просто "з коробки", не гаючи час на долаштування перед вильотом.
Як і інші дрони компанії Frontline, лдрон ZOOM виготовлений на базі власної платформи зв'язку для керування та відеопередачі "Герц".
За словами компанії, це надає виробу невразливості до роботи окопного РЕБу одразу для двох важливих функцій: стабільного стійкого керування та захищеного відеозв'язку.
Таким чином оператор має можливість вести розвідку в умовах сильної радіоелектронної протидії та зберігати керованість дроном.
"Наша платформа забезпечує зв'язок із дроном одразу в двох діапазонах з ППРЧ на смузі завширшки 225 МГЦ. Також система налаштована таким чином, що за секунду дрону передається вчетверо більше пакетів керування, ніж йому потрібно. "Під капотом" платформи сховано ще багато сюрпризів, які мають надати нашим військовим реальну перевагу на полі бою", — зазначив співзасновник та технічний директор компанії Frontline Павло Косолапкін.
Також в дроні-розвіднику реалізована найбільш запитувана функція від пілотів БпЛА — це утримання власної позиції без GPS.
На борту ZOOM встановлений модуль візуальної навігації, що дозволяє борту зависати над місцевістю та тримати точку без допомоги оператора.
Наразі борт здатний "зависати" на висоті 200 метрів із максимальною похибкою 5 м, при швидкості вітру понад 10 м/с. Додатково йдуть функції автоматичного злету та посадки.
Повідомляється, що дрон розвідник ZOOM уже пройшов спільні відомчі випробування, на яких підтвердив свої характеристики: він забезпечив 40 хвилин у польоті та тактичний радіус дії до 15 км.
Точна ціна на виріб поки що не публічна, але вона буде співмірною з ціною популярного китайського аналога.
Наразі ZOOM завершує кодифікацію та готується до масового виробництва для передачі у військо.
Нагадаємо, що у квітні повідомлялося про розробку українського розвідувального дрона WarDog для артилерійських підрозділів.
Наразі WarDog замовляється для українських захисників у межах проєкту "Армія дронів".
Також навесні стало відомо про дрон "Шмавік", який також має штатну систему скиду для встановлення двох боєприпасів по 500 г кожний. З максимальним навантаженням він може літати 35 хв у радіусі 15 км на одній батареї, без боєприпасів – 75–80 хв залежно від умов польоту.
У сучасній війні технології стають справжньою зброєю, а кожен 3D-принтер – потужним інструментом для допомоги… Читати більше
31 жовтня ввечері російські загарбники вдарили керованими авіаційними ракетами по цивільному підприємству в місті Дергачі… Читати більше
Сполучені Штати Америки готують новий пакет військової допомоги для України, деталі якого будуть оприлюднені найближчим… Читати більше
У місті Фастів Київської області успішно завершили проєкт модернізації системи управління відходами, який став першою… Читати більше
Міністерство оборони України оголосило про початок бета-тестування сервісу оформлення відстрочки від мобілізації у мобільному застосунку… Читати більше
Українські оборонні технології залучили понад $25 млн іноземних інвестицій завдяки підтримці платформи Brave1, збільшивши цей… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.