Про це пише Рубрика, посилаючись на Міністерство оборони України.
«Ми розпочали спільну ініціативу з Міноборони та місцевою владою для залучення вмотивованих громадян до лав ЗСУ. Це не перший наш досвід — раніше ми вже проводили набір до Нацгвардії та Прикордонної служби через Рівненський ЦНАП. Зараз ми розширюємо цю практику, активно шукаючи потенційних військових для різних частин», — розповів перший заступник голови Рівненської ОВА Сергій Подолін.
У центрі рекрутингу української армії не видають повістки. Щобільше, рекрутуватися в обрану частину можна й після отримання повістки про уточнення даних.
«Місцеве самоврядування має активно допомагати державі протистояти російській агресії. Тому ми раді долучитися до цієї ініціативи Міністерства оборони. Це новий підхід, де люди можуть спокійно прийти, отримати інформацію та обміркувати свій вибір», — підкреслив секретар міської ради, в.о. міського голови Костополя Давид Дідух.
На сьогодні до мережі центрів рекрутингу української армії звернулося вже більше ніж 21 000 осіб. Рекрутери контролюють процес долучення добровольців до сил оборони, а у разі виникнення непорозумінь служба підтримки вирішує їх.
«Це насправді унікальна можливість. Під час війни держава разом з громадою дає вибір: обрати де служити, з ким служити та на якій посаді. Можна зайти в інтернет, почитати про частини, а в центрі рекрутингу дізнатися актуальні вакансії та сконтактувати з підрозділом», — наголосив уповноважений представник Міністерства оборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.
Він також додав, що рекрутинг насамперед передбачає укладання контракту. Проте наразі існує можливість обрати конкретну військову частину навіть по процедурі мобілізації. Громадяни можуть безпосередньо зв'язатися з обраною частиною, пройти оформлення та розпочати службу.
Зазначається, що отримати інформацію щодо долучення до Сил оборони та рекрутуватися в обраний підрозділ на обрану посаду відтепер можна за адресою: м. Костопіль, вул. Незалежності, 7.
Цивільні рекрутерки, які пройшли фахове навчання, також надають консультацію за телефонами: +38 (098) 934 1899, +38 (066) 865 2830.
Наразі в центрах рекрутингу української армії доступно понад 10 000 вакансій у Силах оборони: у ЗСУ, у НГУ, ДПСУ, СБУ й інших формуваннях та органах.
Що відомо про запровадження Міноборони рекрутингу
На початку листопада минулого року Міністерство оборони України оголосило про затвердження нової концепції набору в армію, яка, зокрема, передбачає відмову від термінової служби та запровадження рекрутингу.
Пілотний проєкт рекрутингу української армії було запущено у Львові 12 лютого Міноборони спільно з Львівською міською радою. Другий в Україні рекрутинговий центр для ЗСУ відкрили у Запоріжжі.
Також проєкт із рекрутингу до ЗСУ за пів року наростив обсяг вакансій до всіх родів військ, який налічує понад 3300 актуальних пропозицій. Серед популярних останнім часом – вакансії розвідника й оператора дронів.
Окрім того, за 4 місяці роботи до рекрутингових центрів Міністерства оборони України звернулися понад 7 тисяч осіб.
Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький повідомив, що патрульні поліцейські з 21 грудня… Читати більше
На всіх ділянках фронту зараз особливо необхідні маскувальні сітки та окопні свічки. Запорізькі волонтери розпочали… Читати більше
Офіс омбудсмена України працює над тим, щоб російську федерацію виключили з усіх міжнародних інституцій з… Читати більше
Посол України в Польщі Василь Боднар заявив, що більше за тисячу заяв надійшло до Українського… Читати більше
Поліція столиці викрила двох чоловіків, які представляючись колишніми військовими Збройних сил, просили гроші у перехожих біля… Читати більше
російські загарбники знову залякують українців "потужним ударом". Однак варто пам'ятати, що небезпека триває щоденно вже… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.