Фото: фейсбук
Про це повідомляє Рубрика з посиланням на Facebook міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова.
Яке рішення?
Відтепер подати заяву до підрозділів операторів безпілотників можна лише в кілька кліків. Для цього, українцям навіть не треба йти до ТЦК та проходити військово-лікарську комісію.
Після подачі заяви у застосунку "Дія", військовозобов'язаний повинен буде пройти співбесіду та підписати контракт.
Базова військова підготовка буде проходити по тій спеціальності, яку обере резервіст.
Як це працює?
За словами Федорова, рекрутинг у застосунку "Дія" нагадує пошук роботи на сайті з вакансіями. У додатку за фільтрами, військовозобов'язаному треба обрати бригаду чи підрозділ, у який він хоче потрапити та надіслати одну чи декілька заяв.
"В межах Армії дронів ми сформували та укомплектували сотні ударних рот, навчили десятки тисяч операторів, які працюють за новою доктриною та щотижня уражають сотні одиниць ворожої техніки. Щоб кваліфікованих операторів ставало ще більше, Міноборони вже почали сертифіковувати приватні школи операторів БпЛА, а рекрутинг у "Дії" – логічний наступний крок для тих, хто визначився, ким хоче бути в цій війні," – зазначив Федоров.
Щоб подати заяву до Армії дронів через "Дію" потрібно:
Як зазначають у Мінцифри, для підрозділів рекрутинг у "Дії" – це можливість не лише швидко залучати бійців, але й "забронювати" потрібних кандидатів.
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Міністерство оборони України вперше сертифікувало приватну школу операторів дронів. Її випускники отримають офіційну військову спеціальність. Школа спеціалізується на навчанні як військових, так і цивільних осіб, надаючи практичні навички управління дронами.
Раніше Рубрика повідомляла, що Кабінет міністрів ухвалив постанову, яка дозволяє приватним школам отримувати ліцензії для навчання операторів дронів, тобто працювати офіційно.
Крім того, при Третій штурмовій бригаді відкрили школу управління дронами, де зможуть навчатися як цивільні, так і військові.
Нещодавно міністр цифрової трансформації Михайло Федоров навіть закликав українців приєднатися до проєкту складання FPV-дронів вдома.
У Білозерській громаді Херсонської області відновили амбулаторію, що постраждала понад рік тому від російських ракет.… Читати більше
ПоширитиТвіттнутиПідтримати Науковці української антарктичної станції "Академік Вернадський" стали свідками справжнього орнітологічного дива — до них… Читати більше
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що вже цього тижня чекає від російської федерації… Читати більше
У Києві під час нападу журналіст Юрій Макаров отримав два поранення – в руку та… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський стверджує, що українські спецслужби дістали докази співпраці Китаю та росії в… Читати більше
17 квітня делегації України та Сполучених Штатів Америки зустрілися у Парижі. Команда американського президента Дональда… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.