Про це пише Рубрика, посилаючись на звіт Інституту вивчення війни (ISW).
Американські аналітики посилаються на інформацію від українського військовослужбовця з мобільного підрозділу протиповітряної оборони ЗСУ.
Як зазначили у звіті, раніше "Шахеди" мали обмежену маневровість та низьку швидкість, що полегшувало їхнє виявлення та збиття. Проте модернізація їхніх компонентів дозволила російським дронам літати швидше й на більшій висоті.
Однак, попри ці вдосконалення, українські мобільні групи протиповітряної оборони також адаптували свої стратегії та техніку, залишаючись ефективними у знищенні ворожих БПЛА.
Як раніше писали аналітики Інституту вивчення війни, кремль нарощує виробництво дронів на тлі зусиль показати компенсацію соціальних та економічних наслідків війни в Україні.
За даними українських джерел, ворог щоденно виготовляє десятки дронів-камікадзе, і їхня кількість може досягати близько 400 одиниць на тиждень.
Також росія торік розпочала виробництво нового ударного безпілотника великої дальності "Гарпія-А1" з використанням китайських компонентів.
Окрім того, рф створила в Китаї таємну програму для розробки та виробництва ударних безпілотників, щоб використовувати їх у війні проти України.
Нагадаємо, раніше Міністр оборони України Рустем Умєров заявляв, що Україна на 2025 рік планує виробництво кількох мільйонів дронів. Щоб не дати російської федерації лідирувати в цьому компоненті.
У Румунії оголосили результати екзитполів на виборах президента. Попередньо, до другого туру виборів проходять чинний… Читати більше
У музеях Ватикану одночасно з’явилося вісім аудіогідів українською мовою. Також перша леді Олена Зеленська передала… Читати більше
Заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп'ятий нагадав, що з 25 листопада в Україні розпочнеться добровільне… Читати більше
Пункт пропуску "Шегині - Медика", який від вчора блокували польські фермери, розблоковано. Про це повідомляє… Читати більше
Дизайнер Роб Галліфакс з Великої Британії створив найбільшу в світі гральну карту, яка має висоту… Читати більше
Міжнародний науково-популярний часопис National Geographic представив щорічну підбірку найкращих фото. У цьому році відмітили роботи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.