Про це пише Рубрика, посилаючись на пресслужбу Національної поліції України.
"Станом на 19.30 підрозділами поліції відпрацьовано 60% закладів, про які надходили повідомлення про замінування – всі вони не підтвердилися. Продовжується перевірка інших об'єктів", – розповіли в Нацполіції.
Правоохоронці уточнили, що станом на 19:30 повідомлення про мінування продовжують фіксуватися. Тому говорити про їхню кількість ще зарано.
"З тих, що надійшли, половину вже відпрацьовано, всі вони виявилися помилковими", – підкреслили поліціянти.
У поліції нагадали, що вже майже три роки фіксуються неправдиві повідомлення про подібні події. Мета таких дій – масова паніка та виснаження системи державних та правоохоронних органів, відволікання уваги поліції.
На цьому тлі у 2022 році було розроблено механізм реагування на масові повідомлення про загрозу вибуху.
З чого почалося?
Нагадаємо, що 14 жовтня у низці міст України повідомили про мінування державних установ: зокрема навчальних закладів, судів, вишів, Міністерства культури, інших адмінбудівель.
У поліції заявили, що вже не перший рік стикаються з такого роду повідомленнями, тож є напрацьований відповідний алгоритм реагування на такі події.
"Національна поліція України вже не перший рік стикається з такого роду повідомленнями, напрацьований відповідний алгоритм реагування та такі події. Не виключено, що у такий спосіб ворог намагається дестабілізувати ситуацію у регіонах нашої держави, тож застосовує для цього інформаційно-психологічні спецоперації. Сил і засобів поліції вистачає, аби перевірити кожен об'єкт", – додали в поліції.
У поліції заявили, що вибухівку шукали у школах, міськрадах, будівлі Мінкульту, приміщенні Вищої ради правосуддя та інших установах. Зокрема, відомо про випадки в Києві, на Чернігівщині, Сумщині, Житомирщині, у Львові, Запоріжжі, Івано-Франківську та інших містах.
А ввечері МЗС заявило, що понад шістдесят українських закордонних дипломатичних установ отримали також анонімні листи про замінування. Подібні повідомлення отримали й структурні підрозділи МЗС України.
У Запорізькій області добудовують третю підземну школу. В освітньому закладі навчатимуться 1000 дітей у дві… Читати більше
Росіяни б'ють з усіх типів зброї по центральній частині населених пунктів Куп'янської громади. Проте тут ні… Читати більше
Уряд ухвалив проєкт розпорядження, який передбачає зміни до переліку адміністративних послуг, які надаються органами виконавчої… Читати більше
Рішення Центрального банку росії (ЦБР) утримувати ключову ставку на рівні 21% може посилити дисбаланс в… Читати більше
Російський військовий вертоліт Мі-28 розбився у Воронезькій області, два члени екіпажу загинули. Про це повідомляє… Читати більше
Укрпошта пропонує українцям обрати найкращу поштову марку і блок серед випусків, присвячених важливим темам року.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.