Про це пише Укрінформ, передає Рубрика.
Над двометровим полотном (120 на 205 см) діти працювали близько 2,5 годин. Спільну картину сухою пастеллю малювали 16 учнів.
"Ми таким чином святкуємо День художника, бо дітям бракує спілкування наживо, зустрічей. Тож виникла ідея зібратися в безпечному просторі – на сьогодні це метрополітен. І діти прийшли, щоб втілити свої творчі ідеї, те, як вони бачать всесвіт, те, як вони себе почувають. Це захід арттерапії. Бо і діти, і батьки в місті в постійному стресі. І сподіваємося, що містянам сподобається результат цієї творчості", – сказала в коментарі агентству Алла Близнюкова, заступниця директора з навчально-виховної роботи Харківської дитячої художньої школи №1 ім. Рєпіна.
Діти працювали на аркуші, поділеному на сегменти, у центрі якого було символічне сонце, а навкруг нього – малюнки в кольорах спектру, далі – більш темні, чорно-білі зображення.
Крім того, відкрилася виставка робіт дітей, які навчаються на художніх відділеннях усіх мистецьких шкіл Харкова, але зараз перебувають за кордоном.
Малюнки протягом літа передавали, пересилали до Харкова, зокрема з Польщі, Німеччини, Словаччини, Кіпру, Франції.
Як зауважила Близнюкова, в їхньому закладі з початком повномасштабної агресії російської федерації кількість учнів зменшилася двічі.
"У нас було багато груп підготовчих. А зараз, на жаль, загалом близько 400 учнів. Багато дітей поїхало. Хто опинився в Америці, Канаді, полишили навчання – часові пояси, не можемо з ними займатися. Працюємо дистанційно, але справляємося. Є в мене учні в Європі, в Ірландії, є в інших областях України. У Харкові, незважаючи на війну, важку безпекову ситуацію в місті, асортимент матеріалів для художників – паперу, фарб – незмінно дуже широкий. Тож буває, що для учнів закупляємо та пересилаємо поштою по країні і навіть за кордон", – зауважує заступниця директорки школи.
За словами Близнюкової, наступного тижня дитячу виставку перемістять на сусідню станцію метро – "Історичний музей", де вона триватиме щонайменше два тижні.
Як повідомлялося, стіни бомбосховища дитячої міської клінічної лікарні № 16 у Харкові перетворились на дитячі картини. Розмальовували їх самі діти разом із ізраїльською художницею Зоєю Север. Підтримав втілення ідеї Віталій Седлер, СЕО та співзасновник ІТ-компанії Intellias.
А стіни Уманської дитячої поліклініки розмалювали ілюстраціями до книги черкаського автора Сашка Лірника "Пухнасті казочки". До артпроєкту долучили дітей.
Кабінет Міністрів змінив порядок бронювання військовозобов’язаних, також критерії та процедуру визначення критично важливих підприємств та… Читати більше
У Карпатах господарює зима. У високогір'ї спостерігається погіршення погодних умов: тут мороз і сильний вітер, а… Читати більше
На базі медичної установи Міністерства внутрішніх справ у Києві запрацював новий реабілітаційний центр RECOVERY. Це… Читати більше
У ніч на 23 листопада російські загарбники запустили по Сумській області безпілотники: силам протиповітряної оборони… Читати більше
Підготовка до геноциду українського народу була складовою планів російської федерації ще до початку широкомасштабної агресії… Читати більше
Російська федерація здійснює активну військово-економічну співпрацю з Північною Кореєю, обмінюючи нафту, ракети та засоби протиповітряної… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.