Про це пише Рубрика, посилаючись на звіт Інституту вивчення війни (ISW).
Як зазначають американські аналітики, за повідомленнями низки російських військових блогерів, окупанти нібито:
Водночас в ISW зауважили, що поки не бачать жодних підтверджень цим заявам.
На думку аналітиків, росія прискорює наступ, щоб скористатися сприятливими погодними умовами. З настанням осені й зими ситуація на фронті ускладниться через багнюку та замерзлу землю, що обмежить маневровість.
"Посилені російські контратаки, ймовірно, мають на меті витіснити українські сили з Курської області до того, як погані погодні умови восени 2024 року та на початку зими 2024-2025 років почнуть обмежувати маневр на полі бою", наголосили в ISW.
Це може дозволити українським силам закріпитися на своїх позиціях, що створить додаткові труднощі для росіян у майбутньому.
Своєю чергою українські офіційні особи раніше зазначали, що окупанти посилюють, зокрема, механізовані наступальні операції, щоб скористатися сухою дорогою та місцевістю, перш ніж дощова сезонна погода спричинить багнюку.
"Російське військове командування може бути стурбоване тим, що погані погодні умови восени 2024 року та на початку зими 2024-2025 років сприятимуть позиційним боям у Курській області та дадуть українським силам більше часу, щоб закріпитися на своїх основних виступах та зміцнити наявні позиції", наголосили у звіті.
Нагадаємо, у документальному фільмі, що транслювався телемарафоном "Єдині новини" 10 жовтня, головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що командування рф після початку операції Сил оборони України направило у Курську область близько 50 тисяч військових. Це послабило російські позиції на інших напрямках фронту, зокрема, у Херсонській, Запорізькій та Харківській областях.
Бої в Курській області
Українські війська здобули тактичну перемогу, яка підняла бойовий дух, коли вони захопили близько 1200 кв. км російської території, взяла у полон 594 ворожих солдати й контролювала понад 100 населених пунктів після раптового нападу 6 серпня.
Також українські Збройні сили 14 вересня продовжили просування в Глушковському районі Курської області: їхній рух зафіксували у полях на південь від Тьоткіно та на північ від Суджі: бійці захопили кілька сіл.
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна утримуватиме російську територію, оскільки це є невіддільною частиною плану перемоги у війні.
Також Глава держави 19 вересня повідомив, що на Курський напрямок вдалося відволікти близько 40 тисяч російських військових. Це стало можливим завдяки активним діям Збройних Сил України, що мають значний вплив на загальну ситуацію на фронті.
А наприкінці вересня українські воїни 95 окремої десантно-штурмової Поліської бригади прорвали одну з ділянок російського кордону, а саме в Курській області.
Варто додати, що росіяни поширюють фейкові новини, що ЗСУ використовували західну хімічну зброю в Суджі. "Рубрика" розвінчує цей фейк.
Партнери України обговорюватимуть гарантії безпеки для неї, серед яких – збереження сильної армії, яку оснащують,… Читати більше
Через теплу погоду цьогоріч в горах Буковини ведмеді відмовилися від зимової сплячки. Лісівники зафільмували одного… Читати більше
В Україні минулого тижня, з 13 до 19 січня, на ГРВІ, грип та COVID-19 захворіли… Читати більше
Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп пригрозив росії новими податками, тарифами та санкціями, якщо війна проти… Читати більше
На фронті прикриваючи відхід побратимів загинув 68-річний командир штурмової групи ГУР полковник Костянтин Жук. Це… Читати більше
Печерський райсуд Києва оголосив запобіжний захід колишньому командирові 125 окремої бригади ТрО Артурові Горбенку, який… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.