Новини

Данія планує створити інвестиційний фонд задля розвитку оборонної промисловості України

Данія планує створити фонд для фінансування виробництва зброї в Україні. Він об'єднає інвестицій різних країн, щоб розширити та прискорити виробництво.

Про це заявив міністр оборони Троелс Лунд Поульсен, повідомляє Рубрика, посилаючись на Bloomberg.

Поулсен пояснив, що нині виробництво зброї в Європі та США "занадто повільне", і Україна могла б озброюватися набагато швидше, якби виробляла більше військової техніки вдома. Він наголосив, що виробництво зброї в Україні може скоротити терміни доставки з років до місяців.

За його словами, Данія вже працює над тим, щоб направити пожертви безпосередньо на оборонну промисловість України, і зараз вивчає варіанти залучення додаткового капіталу.

"Останніми роками ми вжили багато ініціатив, щоб збільшити виробництво різноманітної військової техніки… Але загалом ми й близько не маємо таких темпів виробництва військової техніки, як в Україні", – сказав Поулсен.

Зокрема, уряд Данії розглядає можливість створення фонду до кінця цього року. Він має об'єднати державні та інші інвестиції для розширення та вдосконалення українських потужностей з виробництва зброї.

Інвестори, серед яких також можуть бути пенсійні фонди та оборонні компанії, отримають частку власності, доступ до знань і можливість створювати спільні підприємства з українськими виробниками.

Міністр оборони також відкинув припущення, що ця стратегія коштуватиме робочих місць в інших місцях, заявивши, що це можливість для європейських збройових компаній співпрацювати з українською промисловістю у виробництві та вчитися на цьому, щоб покращити власні можливості.

"Ми зіткнулися з історичним переозброєнням як Данії, так і Європи… Ми побачимо, що в європейській оборонній промисловості буде створено багато робочих місць", – сказав Поульсен.

Свіжі дописи

  • Новини

Мер Венеції відзначив нагородою українського військового, який врятував пораненого чоловіка

Мер Венеції Луїджі Бруньяро відзначив нагородою українського військового Яніса Терещенка, який 11 березня урятував чоловіка після ножового… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025
  • Новини

Навчання за програмою “Контракт 18-24” триває до трьох місяців: у Міноборони розкрили деталі

У межах реалізації експериментального проєкту «Контракт 18-24» підготовка громадян, залучених на військову службу, відбувається за… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025
  • Новини

В Індії вперше вийшов переклад збірки Тараса Шевченка бенгальською мовою

До 211-ї річниці від народження Тараса Шевченка в Індії випустили збірку вибраних віршів українського поета.… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025
  • Новини

Сирський: у передмістях Суджі та навколишніх районах продовжуються активні бойові дії. Сили оборони тримають оборону

У Курській області тривають активні бойові дії, зокрема у передмісті Суджі та в районах довкола… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025
  • Новини

У Львові запрацював другий в Європі ароматоріум для дітей із порушеннями зору

У Львівській спеціальній школі №100 запрацював другий у Європі ароматоріум – сенсорний простір для розвитку… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025
  • Новини

Більшість французів підтримують ідею Макрона про використання ядерної зброї для захисту ЄС: рузультати опитування

59% французів підтримують ідею використання ядерного потенціалу своєї країни для захисту європейських союзників. Про це пише BFMTV… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.