Тренажер для мобільних груп ППО, 2024. Фото: Компанія U-Force
Про це розповідає "Мілітарний".
Яке рішення?
Як наголосив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на полях саміту Defense Tech Valley, загалом за останні два з половиною роки в Україні з'явились:
Окрім цього, в Україні створюють різні симулятори для тестування оборонних технологій, а також інфраструктуру для випробувань.
Так, U-Force представила інноваційний тренажер для мобільних груп протиповітряної оборони
Як це працює?
Новий тренажер від U-Force розроблений на базі великокаліберного кулемета Browning M2 з використанням передових VR-технологій.
У компанії наголосили, що він дозволяє військовим тренуватися в умовах, максимально наближених до реальних бойових дій, та є частиною масштабного проєкту, який розробляється U-Force для підвищення рівня підготовки Сил оборони України.
Тренажер для мобільних груп ППО, 2024. Фото: Компанія U-Force
Тренажер підтримує симуляцію різних погодних умов, часу доби та локацій, а також дозволяє проводити тренування в нічний час із застосуванням тепловізорів та прожекторів.
До його ключових особливостей належать:
Реалістичність зображення у тренажері для мобільних груп ППО, 2024. Фото: Компанія U-Force
Розробники підкреслили, що тренажер вже отримав схвальні відгуки від військових експертів та інвесторів, які були присутні на саміті. У компанії наголосили, що це лише перший крок у межах комплексного проєкту, спрямованого на модернізацію тренувань особового складу Сил оборони України.
Що відомо про Саміт Defense Tech Valley
Defense Tech Valley надав унікальну можливість представникам державних відомств, Сил безпеки та оборони, а також бізнесу об'єднати зусилля задля розвитку високотехнологічних рішень, що здатні зміцнити обороноздатність України.
Захід відвідали 1 300 учасників, серед яких понад 100 інвесторів з усього світу, 650 українських та міжнародних розробників з понад 250 команд.
Упродовж двох днів усі українські команди презентували свої розробки як для потенційних інвесторів, так і для інших учасників заходу.
У перший день 28 команд представили інноваційні рішення в галузі оборонних технологій: від БПЛА та систем донаведення на основі технології машинного зору до роботизованих комплексів та систем виявлення артилерії.
Нагадаємо, зі слів міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, у 2024 році Україна розпочала видавати гранти на виробництво ракет. Наступного року плануються гранти на порохові заводи.
Раніше Рубрика писала, що український виробник тактичних симуляторів Skiftech розробив тренажер АГС-17. Зараз перша збірка гранатомета проходить тестування у військових.
Папа Римський Франциск залишається в критичному стані після ранкового респіраторного кризу. Йому необхідне переливання крові,… Читати більше
Львів – одне з перших міст в Україні, де на рівні громади прийняли програму популяризації… Читати більше
У Києві на станції метро «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка «Стійкість у єдності». На експозиції представлені… Читати більше
У Запоріжжі відбулася акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти. Містяни вийшли з прапорами, плакатами… Читати більше
У турецькій столиці відкрилася виставка віртуальної реальності «Війна впритул». За допомогою 360° панорам, дрон-зйомки та… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що триває міжнародна робота та нові перемовини з партнерами. За… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.