Фото: З відкритих джерел
Про це пише Рубрика, посилаючись на Головне управління розвідки.
Як зауважують військові, вартість ворожого автоматизованого ЗРК становить 10 мільйонів доларів.
"Вартість fpv-дрона, яким розвідники спалили "Осу" ― кілька сотень доларів.
Уроки цікавої математики продовжуватимуться!", наголосили розвідники.
Зенітний ракетний комплекс є всепогодним і призначений для прикриття сил і засобів мотострілецької (танкової) дивізії в усіх видах бойових дій. Він оснащений чотирма зенітними керованими ракетами. На озброєнні рф перебувають понад 400 машин.
Зауважимо, що у Харківській області протягом минулої доби російські підрозділи активізували свою діяльність та здійснили штурмові дії, які успішно відбили українські захисники. При цьому ворог використовує підземні логістичні маршрути для наближення до українських позицій.
Також Третя штурмова бригада продовжує відвойовувати захоплені російськими загарбниками території у Харківській області. Цього разу вони показали відео штурму позицій окупантів.
Варто додати, що український музичний гурт "Друга ріка" виступив у п'яти країнах Європи та зібрав понад мільйон гривень на катери для Генерального управління розвідки.
Нагадаємо, що у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України розповіли про специфіку роботи українського підпілля на тимчасово захоплених росіянами територіях.
4 квітня у Львові, у межах відкриття року Молодіжної столиці Європи 2025, відбудеться Вечір пам’яті… Читати більше
У столиці в театрах вистави адаптують для людей із порушеннями зору шляхом аудіодискрипції. Це є… Читати більше
Воїни Сил оборони 18 березня завдали удару по командному пункту ворога у Бєлгородській області рф.… Читати більше
Науковиця Наталія Шаховська стала новою ректоркою Національного університету “Львівська політехніка”, замінивши Юрія Бобала, який керував… Читати більше
В останні дні українські солдати відступили в Курській області, проте не оточені російськими військами, всупереч… Читати більше
Фотокореспондент “Рубрики” зафіксував наслідки повітряної атаки росіян на Гостомель, що відбулася в ніч на 19… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.