Про це він заявив в інтерв'ю суспільному телеканалу France Inter, цитують TF1 INFO та BFM TV,. цитує Рубрика.
Французький лідер упевнений, що «пріоритетом є повернення до політичного розв'язання» конфлікту між Ізраїлем та палестинським угрупованням ХАМАС. Він також додав, що сама «Франція нічого не постачає».
«Ми засудили терористичну атаку ХАМАС 7 жовтня та визнали право Ізраїлю захищатися, але як демократичну державу. Ізраїль повинен поважати міжнародне та гуманітарне право», — сказав Макрон.
Він також додав, що Франція «не бореться з тероризмом і проти терористів, жертвуючи цивільним населенням». А втім, французький президент не дуже оптимістично оцінює можливість припинення вогню найближчим часом.
Крім того, Макрон прокоментував операцію Ізраїлю на півдні Лівану, сказавши, що «ліванський народ не може бути принесений у жертву, і Ліван не може стати новим Сектором Гази».
Наразі основним постачальником зброї для Ізраїлю є США. У вересні Велика Британія оголосила про призупинення близько 30 зі 350 ліцензій на експорт зброї ізраїльтянам, пояснивши, що існує ризик того, що озброєння використовуватиметься у Секторі Гази.
Загострення конфлікту на Близькому Сході
Останніми тижнями відбувається ескалація конфлікту на Близькому сході. Спершу — вибухи пейджерів, рацій та радіоприймачів "Хезболли".
Потім — ураження Ізраїлем понад 100 ракетних установок угруповання на півдні Лівану та удар по Бейруту, де загинув Ібрагім Акіл та інші командири "Хезболли", а також цивільні. "Хезболла" відповідає запусками ракет по Ізраїлю.
28 вересня Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) офіційно заявила про загибель лідера й одного із засновників "Хезболли" Хасана Насралли під час удару по Бейруту 27 вересня. Угруповання "Хезболла" офіційно підтвердила загибель лідера руху Насралли.
А вже 30 вересня Ізраїль розпочав наземну операцію на півдні Лівану після знищення значної частини керівництва терористичної організації "Хезболла". Бронетехніка Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) перетнула кордон у районі містечка Метули, супроводжувана артилерійськими та авіаційними ударами.
У відповідь 1 жовтня Іран запустив по Ізраїлю кілька сотень ракет. За даними ЦАХАЛу, Іран у сьогоднішньому ударі залучив близько 180 балістичних ракет. Ізраїльські військові заявили, що протиповітряна оборона під час іранської атаки була "ефективною", хоча є "окремі" влучення в центральній частині Ізраїлю та ще кілька влучань на півдні країни.
У сучасній війні технології стають справжньою зброєю, а кожен 3D-принтер – потужним інструментом для допомоги… Читати більше
31 жовтня ввечері російські загарбники вдарили керованими авіаційними ракетами по цивільному підприємству в місті Дергачі… Читати більше
Сполучені Штати Америки готують новий пакет військової допомоги для України, деталі якого будуть оприлюднені найближчим… Читати більше
У місті Фастів Київської області успішно завершили проєкт модернізації системи управління відходами, який став першою… Читати більше
Міністерство оборони України оголосило про початок бета-тестування сервісу оформлення відстрочки від мобілізації у мобільному застосунку… Читати більше
Українські оборонні технології залучили понад $25 млн іноземних інвестицій завдяки підтримці платформи Brave1, збільшивши цей… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.