Про це пише Reuters.
Біологи запевняють, що цей процес є оборотним.
"Якщо [цей гормон] заблокований, то не виділяється гонадотропін і, отже, інші статеві гормони, завдяки чому тварина перебуває в стані кастрації", – пояснив ветеринар і професор Університету Чилі Леонардо Саенц, який працював над вакциною.
Розробники наголошують, що вакцину можна застосовувати як для самців, так і самок. Загальна вартість препарату становить близько 54 доларів (близько 2200 гривень).
Саенц вважає, що новий метод стерилізації менш інвазивний і складний, ніж хірургічна операція. Завдяки цьому він може допомогти контролювати розмноження тварин у широкому масштабі.
"Ін'єкція набагато легша, і ви можете вакцинувати більшу кількість тварин, якщо вам потрібно забезпечити репродуктивний контроль", – сказав він.
Одним із перших собак у світі, хто отримав щеплення Egalitte, став чилійський фокстер'єр на прізвисько Фіндлі.Тварина під час та після ін'єкційної стерилізації перебувала у власному будинку, отримувала ласощі, а після – побігла, ніби нічого і не сталося.
Власниця пса Тамара Заморана пояснила, що такий спосіб стерилізації обрала через простоту процедури та оборотність наслідків.
"Натомість Фіндлі не поділився враженнями від щеплення, але із задоволенням лизнув руку ветеринара і продовжив свій день", – написали в Reuters.
Нагадаємо, що гуманістичний рух "UAnimals" та мережа зоомагазинів MasterZoo запустили збір "Лапка турботи" для стерилізації тварин у прифронтових містах і селах, де немає ветеринарних клінік.
Як раніше писала "Рубрика", результати проведеного дослідження показали, що 82% українців вважає стерилізацію дієвим способом боротьби із неконтрольованим розмноженням безпритульних тварин.
Нагадаємо, що у столиці запрацював сервіс "єКуточок", завдяки якому власники домашніх тварин, а також волонтери та опікуни безпритульних тварин зможуть знайти тимчасовий прихисток для своїх підопічних.
Окрім того, Зоопатруль UA є унікальним для України притулком для чотирилапих. Лікування найскладніших випадків у власній ветклініці, відправлення тварин за кордон та тепла підлога у вольєрах — все це лише частина того, що вирізняє його з-поміж інших. Як український продюсер разом з командою за сім місяців війни створив особливий притулок — дізнавалась "Рубрика". Читайте у нашому матеріалі: "Тисяча нових домівок і вольєри з підігрівом: як працює унікальний український притулок для тварин".
Військова контррозвідка Служби безпеки викрила агентку фсб, яка хотіла навести ракетний удар рф по одному… Читати більше
Життя стало таким динамічним і непередбачуваним, що іноді виникає відчуття: планета несеться в якусь глибоку… Читати більше
Російські окупаційні війська не полишають спроб захопити Часів Яр і проводять штурмові дії в період… Читати більше
Дніпровська лікарня розширює можливості реабілітації для захисників. Завдяки запуску другої черги центру, допомогу тут зможуть… Читати більше
В Україні 24 січня відзначається День зовнішньої розвідки. Глава держави Володимир Зеленський привітав особовий склад… Читати більше
Сили КНДР станом на середину січня 2025 року втратили 4000 осіб у наступальних бойових операціях… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.