Сили ППО вночі збили 9 з 19 “Шахедів”: росіяни били по критичній інфраструктурі

Війська російської федерації запустили по Україні в ніч на 4 жовтня 19 "Шахедів". ППО збила дев'ять із них.

Про це повідомляє Рубрика з посиланням на Повітряні сили ЗСУ.

Метою росіян була критична інфраструктура, по якій вдарили 19 дронами.

"Уночі 4 жовтня ворог атакував об'єкти критичної інфраструктури України, випустивши із районів Приморсько-Ахтарська, Курська та миса Чауда 19 ударних БПЛА типу "Shahed", – йдеться у повідомленні.

За даними військових дев'ять ударних БПЛА збито протиповітряною обороною у таких областях:

  •  Київській,
  • Черкаській,
  • Кіровоградській,
  • Херсонській.

"7 ворожих безпілотників локаційно втрачено, імовірно внаслідок протидії РЕБ", – додали у Повітряних силах.

Фото: Телеграм / Повітряні Сили

Атака рф по Україні

Російські загарбники в ніч проти 4 жовтня атакували Україну безпілотниками. Зокрема, у Києві під час тривоги через загрозу дронів, пролунала серія вибухів. ППО працювала і у столиці, і у столичному регіоні.

Але без пошкоджень та постраждалих не обійшлося. Так, у Києві через падіння уламків дрону сталася пожежа у багатоповерхівці.

У Сумській міській раді повідомили, що росіяни вдарили по Сумській громаді безпілотником типу "Герань-2", унаслідок чого відомо про вісьмох поранених.

А у Кіровоградській області пошкоджено адмінбудівлю на території підприємства, є поранений.

"Чергова ворожа дронова атака не оминула Кіровоградську область. Легкі травми отримав працівник підприємства. Відповідні служби працюють", – розповів голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович.

Нагадаємо, у ніч проти 3 жовтня російська армія здійснила чергову спробу завдати повітряного удару по Києву. Атака тривала понад 5 з половиною годин. Унаслідок падіння уламків одного з безпілотників у Деснянському районі Києва не зафіксовано значних руйнувань або пожеж.

Загалом у ніч на 3 жовтня російські загарбники атакували низку українських регіонів 105 ударними безпілотниками типу "Shahed", силам протиповітряної оборони вдалося збити 78 ворожих дронів, ще 23 – втрачені локаційно.

Пошейрити
Опубліковано автором
Уляна Гузь
Теги: БПЛА Енергетика Обстріл Росія ппо

Свіжі дописи

  • Новини

Кроком про завершення війни може стати звільнення всіх українських полонених, – Зеленський на саміті “Підтримуй Україну” за участю лідерів ЄС і держав-партнерів

Президент Володимир Зеленський відкрив саміт "Підтримуй Україну", який відбувається у треті роковини повномасштабного вторгнення росії.… Читати більше

Monday February 24th, 2025
  • Новини

Нова Зеландія та Австралія запровадили нові санкції проти рф

Австралія запровадила найбільший пакет санкцій проти росії з лютого 2022 року. Обмеження для російської федерації… Читати більше

Monday February 24th, 2025
  • Новини

У Києві відкрили першу частину Меморіалу українським розвідникам

До третіх роковин повномасштабного вторгнення росії у столиці відкрили першу частину Меморіалу українським розвідникам. Про… Читати більше

Monday February 24th, 2025
  • Новини

Как выбрать ЧПУ станок для производства: ключевые параметры и рекомендации

Выбор ЧПУ станка – это стратегическое решение для любого производства, связанного с обработкой металла, дерева,… Читати більше

Monday February 24th, 2025
  • Новини

Данія, Норвегія та Швеція надають пакети допомоги Україні: деталі

Данія виділить 405 мільйонів крон ($56,8 мільйона) на гуманітарну допомогу та зусилля із відновлення в… Читати більше

Monday February 24th, 2025
  • Новини

Банки, “тіньовий флот” та алюміній: ЄС схвалив 16-й пакет санкцій проти росії

Рада Європейського Союзу в роковини повномасштабного вторгнення, 24 лютого, ухвалила 16-й пакет санкцій проти росії.… Читати більше

Monday February 24th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.