Про це пише Рубрика, посилаючись на Львівську міську раду.
Стефан Загмайстер, відомий дизайнер, який живе та працює в Нью-Йорку, дворазовий лауреат премії «Ґреммі», має блискучу кар'єру і різноманітне портфоліо, в якому є дизайнерські проєкти, публікації книг, фільми, виставки та публічні інсталяції.
Роботи дизайнера представлені в провідних міжнародних інституціях, таких як MoMA у Нью-Йорку, Музей мистецтв Філадельфії, Інститут мистецтв Чикаго, SFMoMA та MAK у Відні.
Останніми роками Загмайстер зосередив увагу на дослідженні тем щастя, краси та людського прогресу. Відображаючи це зрушення, його нова колекція робіт демонструє «Beautiful Numbers», щоб показати покращення в розвитку людства з часом, пропонуючи відвідувачам оптимістичне та надихаюче послання: «Зараз краще».
У роботах виставки майстерно поєднаний дизайн і дані, щоб передати послання для нашого часу. Ця виставка з'явилась у вирішальний момент, коли світ стикається з тривалими викликами, включаючи наслідки глобальної пандемії, природних катастроф та війни. На тлі цієї реальності, «Beautiful Numbers» представляють реальні докази того, що, з довгострокової перспективи, більшість аспектів людського розвитку покращилися.
Використовуючи відповідні дані від ООН, Світового банку та інших глобальних і національних баз даних, Загмайстер мистецьки перетворює цифри у захоплюючі візуальні репрезентації, доступні для широкого загалу. Вбудовування цих вражаючих «візуалізацій даних» на старовинні картини поєднує минуле і сучасність, розповідаючи надихаючу історію прогресу з плином часу.
«Є два способи, як можна дивитись на світ – короткий погляд, який фокусується на сьогоденні і все тоді здається жахливим, або з погляд з далекої перспективи, з якої все виглядає абсолютно протилежне. Я помітив, якщо дивись з перспективи у 100-300 років, то все стає краще і саме це я демонструю у свої роботах. Наприклад скільки країн дозволяли голосувати жінкам колись, а скільки зараз, чи як змінюється вартість курятини з роками.
Я не був впевнений, чи мої роботи, їх меседжі будуть цікаві в Україні з огляну на жахливі події війни, але самі українці переконали мене в тому, що їм це цікаво, це дає їм натхнення і оптимізм, тому ось я тут і невимовно цьому радий», – розповів Стефан Загмайстер.
Проєкт реалізовують дизайнерська конференція «Дизаріум», культурний простір МОТ від команди don't Take Fake та за підтримки компанії Alterra Group.
Рекомендована ціна квитка – 200 гривень. Проте кожен відвідувач за бажанням може обрати більшу чи меншу суму. Прибуток з вхідних квитків та гіфтстору продовжить наповнювати фонд МОТ, мета якого – підтримка артінституцій, пошкоджених внаслідок російської агресії. Станом на початок жовтня 2024 року фонд МОТ акумулював понад 10,5 млн грн.
Військові Головного управління розвідки Міністерства оборони України отримали дрони, які були закуплені на благодійні кошти,… Читати більше
Систему медико-соціальних експертних комісій в Україні реформують. МСЕК замінить команда лікарів-експертів. Про це повідомляє нардеп… Читати більше
Британський словник Collins назвав Brat словом 2024 року. Воно походить від назви альбому англійської співачки… Читати більше
У своєму поступі на сході України армія російської федерації набирає швидкість, захопивши минулого тижня більше… Читати більше
російські війська завдали ракетного удару по Херсону. У Дніпрі також було чути вибухи на тлі… Читати більше
У Міністерстві цифрової трансформації продемонстрували процес тестування нової системи управління біонічним протезом MARS, яка в… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.