Про це повідомляє Міноборони, передає Рубрика.
Як зазначили в Міноборони, партнерам було показано зразки вітчизняної зброї, які довели свою ефективність на полі бою.
Серед продемонстрованих зразків:
"Ми маємо унікальні розробки, які вже пройшли випробування в боях та допрацьовані розробниками до певного еталона. Запрошуємо світових виробників зброї та інвесторів до співпраці, щоб разом зміцнити нашу обороноздатність", – розповів заступник міністра оборони Дмитро Кліменков.
За його словами, наразі дуже важливо інвестувати в український ОПК.
Зокрема, портал Defence Express, помітив, що на відео показано нову версію артсистеми "Богдана". На відео видно скоріше за все буксирувану артилерійську систему, робота над якою розпочалась у грудні 2023 року.
Артилерійська частина від 2С22 "Богдана" встановлена на лафет ймовірно від буксируваної "Гиацинт-Б". Це пов'язано з тим, що Україна може виготовляти більше стволів, аніж шасі під САУ "Богдана". Через те, що потреба військ в артилерії значна, то виникла ідея створити несамохідний варіант "Богдана-Б".
У Defence Express вважають, що ще зарано говорити про детальні характеристики САУ, адже це перша її публічна поява.
Збільшення виробництва зброї в Україні
У серпні повідомляли, що за неповних 8 місяців цього року Міністерство оборони України кодифікувало, допустило до експлуатації у підрозділах Збройних сил України вдвічі більше зразків озброєння і військової техніки українського виробництва, ніж за весь минулий рік. У 2023 році цей показник складав понад 200 зразків вітчизняних ОВТ.
Деякі зразки зброї українського виробництва є унікальними за характеристиками й це доведено результатами застосування у бойових умовах. До прикладу, за деякими зразками безпілотників Україна – світовий лідер.
Нещодавно радник президента зі стратегічних питань Олександр Камишін повідомив, що Україна розпочала власне виробництво артилерійських снарядів калібру 155-мм.
Нагадаємо, що 24 серпня під час урочистостей з нагоди Дня Незалежності Зеленський оголосив про перше успішне бойове застосування української ракети-дрона "Паляниця".
Окрім того, під час пресконференції на форумі "Україна 2024. Незалежність" 27 серпня Президент розповів, що Україна вперше позитивно випробувала балістичну ракету вітчизняного виробництва.
Також українська армія почала отримувати нові партії боєприпасів калібрів 5,45×39 мм та 5,56×45 мм, які виготовляються на місцевих виробничих потужностях. Це суттєвий крок у відновленні незалежного виробництва набоїв, втраченого після окупації Луганського патронного заводу у 2014 році.
Загалом з початку російського вторгнення Україна значно збільшила виробництво дронів та авіаційних комплексів. Мова не лише про коптери та ударні безпілотники, а й про морські дрони. Як повідомив Володимир Зеленський, Україна кожного року здатна виробляти загалом 4 мільйони дронів. На сьогодні вже понад 1,5 мільйона БпЛА законтрактовано.
А нещодавно Міноборони повідомило, що на озброєння ЗСУ допустили новий дрон-бомбер "Чорна вдова". За словами голови ГУР Кирила Буданова, українські дрони вже можуть вражати цілі в Росії на відстані до 1800 км від кордону з Україною.
В Ужгороді під час зустрічі Президента Володимира Зеленського з місцевими виробниками Віцепрем’єр-міністр з відновлення України… Читати більше
Повінь в Іспанії призвела до майже сотні смертей. Ще десятки людей внаслідок надзвичайної ситуації зникли… Читати більше
Російський диктатор володимир путін пішов на все, щоб отримати зброю від КНДР. Однак США та… Читати більше
В Ужгороді Президент України Володимир Зеленський відвідав клінічний центр, де українські захисники проходять реабілітацію після… Читати більше
Російські загарбники ввечері 30 жовтня здійснили масований ракетний обстріл Одещини. Ворог випустив близько десяти ракет різних видів. Про… Читати більше
Співробітництво України та Австрії має значний потенціал для зростання, зокрема у сфері технологій, заявив заступник… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.