Про це інформує Рубрика.
Цьогорічний конгрес охопив ключові теми: жінки в бізнесі, стійкість у кризові часи, ментальне здоров'я та роль культурної ідентичності у відбудові країни. Попри ранкові тривоги та затори, захід відбувся у теплій, дружній атмосфері, ставши джерелом натхнення та нових ідей для всіх учасниць.
Захід розпочався з вітального слова ведучої Оксани Гутцайт, яка підкреслила важливість жіночого лідерства у викликів, з якими стикається Україна сьогодні. Євгенія Близнюк, засновниця Gradus Research, представила результати соціальних досліджень, які демонструють, як українські жінки долають гендерну нерівність та перешкоди на шляху до професійної реалізації навіть під час війни. А Тетяна Бережна, заступниця Міністра економіки України, поділилася своїм баченням того, як жіноче лідерство сприяє економічному відновленню країни, а також які можливості надає Міністерство економіки жінкам України.
Панельні дискусії та виступи
Протягом заходу учасниці обговорювали виклики, з якими стикаються жінки в умовах війни, ділилися історіями успіху, подолання труднощів та демонстрували свою рішучість продовжувати розвивати бізнес, культуру та суспільство.
"Я переконана, що IT-сфера приваблює ерудованих та амбітних людей незалежно від гендеру, адже вона надає можливість вирішувати цікаві завдання та отримувати гідний дохід. Якщо раніше в Райффайзен працювало 120 жінок, то зараз їх уже 213, що становить 30% від загального складу IT-команди," — зазначила Марія Абдулліна
Наталія Рудевич, операційна директорка з нафтогазових сервісів UKRNAFTA, розповіла не тільки про те скільки коштує пробурити свердловину, але і про роль жінок-керівників у традиційно чоловічих галузях, таких як нафтогазова промисловість, і наголосила на важливості формування сильних команд через підтримання корпоративної культури. Яніна Ольховська, директорка з питань комунікацій UKRSIBBANK BNP Paribas Group, розповіла про вплив жінок на світову економіку, подолання гендерного розриву, та можливості навчання для жінок.
"Жінки щодня приймають 35 000 рішень. А наше рішення — одне: підтримувати малий та середній бізнес і сприяти навчанню жінок.
У 2018 році ми провели дослідження, чого саме не вистачає жінкам для розвитку та створення малого й середнього бізнесу. І я хочу зазначити, що відповіді були такими ж, як і сьогодні: не вистачає сміливості, рішучості, а також знань і експертності. Саме тому ми створили програму 'Жінки в бізнесі', яка спрямована на розвиток, підтримку та надання грантів жінкам," — зазначила Яніна Ольховська.
Юлія Вітка, заступниця керівника Проєкту USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу», презентувала можливості для жіночого підприємництва через грантові та інвестиційні програми, а також поділилася деталями програм співінвестування. Марина Авдєєва, Co-owner «Арсенал Страхування», Founder Easy Peasy Insurtech, поділилася досвідом адаптації бізнесу у складних умовах, наголошуючи, що ніколи не пізно починати спочатку, адже найголовніше — це бути сміливою і йти до власної мрії.
Запрошений гість SHE Congress, Франк Петер Вільде (Frank Peter Wilde), дизайнер та співвласник Perfect Props Styling Agency, розповів про силу культурної спадщини та сучасної української моди, наголошуючи, що українці мають використовувати нові можливості для просування своїх ідей на світовій арені.
Юлія Пономаренко, фінансова директорка компанії Ab InBev Efes Ukraine, детально розповіла про ті труднощі, з якими стикається бізнес через військові дії, а також поділилася стратегіями адаптації компанії до нових економічних реалій. Вона наголосила на тому, як бізнес може виживати і розвиватися, попри серйозні перешкоди. Ірина Притула, керівниця PR та Influence відділу продукції масового попиту в L'Oréal Україна, поділилася цікавим кейсом, як компанія L'Oréal активно підтримує жінок у складних умовах війни, надаючи їм не лише психологічну, але й практичну підтримку. Людмила Семчук, генеральна директорка телеканалу СТБ, описала зміни у медійному відображенні жінок під час війни, а також пояснила, як адаптує контент для жіночої аудиторії, створюючи нові національні історії та рольові моделі, що відображають силу і стійкість сучасних українських жінок.
SHE Congress 2024 знов став не лише платформою для обміну ідеями, але й місцем натхнення, підтримки та солідарності серед жінок-лідерок. Учасниці поділилися своїми історіями, успіхами та викликами, доводячи, що навіть у найскладніші часи жінки залишаються рушійною силою змін в Україні.
Нагадаємо, громадська організація "Жіноча Ліга" запрошує дівчат віком 17-23 років взяти участь у проєкті "Академія стійкості для дівчат 1.0".
У Вінниці на базі прозорого офісу «Старе місто» відкрився перший в області центр рекрутингу української… Читати більше
З 24 січня Міністерство у справах ветеранів спільно з Міністерством цифрової трансформації розпочали бета-тестування у "Дії" нових… Читати більше
У Троїцькій громаді Дніпропетровської області відкрили оновлений Центр надання адміністративних послуг. Будівлю для нового офісу… Читати більше
Спецпредставник президента США Дональда Трампа з питань України та Росії Кіт Келлог заявив, що зниження цін на… Читати більше
24 січня Уряд прийняв постанову, яка визначає порядок ведення Єдиного реєстру місць зберігання* спирту етилового,… Читати більше
У п'ятницю, 24 січня, у Словаччині десятки тисяч людей в різних містах країни вийшли на протест з… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.