Фото: центр "Sadok Begood"
Про це повідомили у Міністерстві економіки, передає Рубрика.
У чому проблема?
Центр "Sadok Begood" заснували в Херсоні у 2019 році. Бізнес успішно працював, та з війною припинив свою діяльність.
У 2022 році, після влучання російського снаряда, майже нічого не вдалося врятувати.
Яке рішення?
Проте завдяки грантовій підтримці заклад в Києві відновив свою роботу з нуля.
Фото: центр "Sadok Begood"
Як це працює?
У міністерстві вказують, що найбільший попит серед українців має програма мікрогрантів "Власна справа", за якою можна отримати до 250 тисяч гривень.
Євгенія є дружиною військового, тому скористалась грантовою підтримкою ветеранського напрямку програми "Власна Справа".
Отримані кошти вона спрямувала на:
Фото: центр "Sadok Begood"
"Попри страхи, невідомість та нові виклики, власниця закладу Євгенія Грищенко та її команда вирішили ризикнути й відновити Sadok Begood у столиці. Спочатку ніхто не знав про їхній центр, але поступово, крок за кроком, вони довели свій професіоналізм і здобули довіру клієнтів", — зазначили в Мінекономіки.
Наразі в центрі, окрім школи раннього розвитку, працюють логопед і художня студія, де діти займаються ліпленням із глини, пісочною терапією та малюванням різними техніками.
"Ризикуйте і користуйтеся можливостями! Якщо не вийде з першого разу — не здавайтеся, подавайтеся знову! Державна підтримка справді дає потужний старт, а податки, які ми платимо, допомагають економіці вистояти", — закликає Євгенія.
Деталі щодо того, як можна отримати грант від держави, можете знайти за посиланням.
Що відомо про програму "Власна справа"
Програма "Власна справа" є складовою урядового проєкту "єРобота" та була запущена в липні 2022 року для підтримки мікро- та малого бізнесу. У межах цієї програми підприємці мають можливість отримати гранти до 250 тисяч гривень для розвитку або створення свого бізнесу.
Гранти в рамках програми можна використовувати на придбання обладнання, закупівлю сировини, оплату оренди, маркетинг, рекламу, комерційну концесію та лізинг.
Усі можливості, умови та процедури отримання гранту від урядової грантової програми "Власна справа", а також інструкції щодо заповнення бізнес-плану та поточні результати програми, тепер доступні на окремому веб-сайті.
Раніше "Рубрика" писала, що державні гранти та програми кредитування для бізнесу — хороший варіант для фінансування власної справи. Як це працює і які пропозиції будуть актуальними у 2024-му році, детально про це читайте в матеріалі "Державні програми з підтримки бізнесу: де взяти гроші для власної справи."
Папа Римський Франциск залишається в критичному стані після ранкового респіраторного кризу. Йому необхідне переливання крові,… Читати більше
Львів – одне з перших міст в Україні, де на рівні громади прийняли програму популяризації… Читати більше
У Києві на станції метро «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка «Стійкість у єдності». На експозиції представлені… Читати більше
У Запоріжжі відбулася акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти. Містяни вийшли з прапорами, плакатами… Читати більше
У турецькій столиці відкрилася виставка віртуальної реальності «Війна впритул». За допомогою 360° панорам, дрон-зйомки та… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що триває міжнародна робота та нові перемовини з партнерами. За… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.