Українська співачка Федишин за зібрані на концертах гроші купила ще 20 автівок для ЗСУ

Фото: Фейсбук / Ірина Федишин
Українська співачка Ірина Федишин передала військовим, які боронять нашу країну від російських загарбників, ще 20 автомобілів.
Про це інформує Рубрика, посилаючись на повідомлення артистки та публікацію відео з автомобілями у соціальних мережах.
Як розповіла співачка, ці транспортні засоби вдалося придбати завдяки концертам, які відбулися влітку за кордоном.
"Дякую своїм прихильникам, які побували у Бостоні, Колорадо, Річмонді (фестиваль), Празі, Брно, Албуфейра, Маріня Гранде, Сао Браш, Фамілікао, Лісабоні (Алверка).Кожен ваш квиток, кожні аплодисменти, кожен донат і щире слово підтримки допомогли досягти цього результату", зауважила Федишин.

Фото: Фейсбук / Ірина Федишин
Автівки отримають :
- бригада «Азов»;
- 110 окрема бригада ім. М. Безручка;
- гірсько-штурмова бригада;
- Інтернаціональний легіон;
- 125 бригада, 65 ОмБр;
- 105 ТРО, 25 Січеславська бригада;
- 14 танкова бригада;
- 3 штурмова;
- 2 механізований батальйон;
- 67 Омбр;
- 122 бригада;
- 15 полк морська піхота;
- 5 штурмова;
- 80 бригада.
Співачка у своєму дописі подякувала волонтерам з благодійного фонду "Там, де живе надія", які допомогли привезти ці автомобілі в Україну та доставити їх безпосередньо на фронт.
"Боротьба триває і саме зараз важливо не зупинятися. Кожен з нас може продовжувати допомагати – через донати, підтримку та поширення інформації. Кожен внесок наближає нас до того дня, коли ми всі будемо святкувати мир і перемогу", резюмувала Ірина.
Загалом Федишин з початку повномасштабного вторгнення змогла придбати:
- 262 автівки,
- понад 200 дронів,
- більше ніж сотню рацій, каски, бронежилети та форму.
Нагадаємо, що під час благодійного туру Сполученими Штатами Америки та Канадою, який тривав у травні та червні, львівська співачка Ірина Федишин зібрала 300 тисяч доларів (понад 12 млн грн) та придбала 60 автомобілів для українських військових.

"Забіг за двох": українські полярники пробігли біля станції дистанцію за поранених військових

У Львові благодійний показ мюзиклу "Чарлі й шоколадна фабрика" зібрав 2,7 млн гривень для ЗСУ

Для збору коштів на ремонт мобільних хлібопічок в Одесі 100 пекарень у США випікали паляниці: як працює це рішення

"Перший мільйон євро зібрали менш ніж за 48 годин": як словаки підтримують українську армію попри позицію свого уряду
