Про це пише Reuters.
Як зазначають у виданні, уряд країни планує виділити значні кошти, щоб допомогти фермерам і ресторанам, які займаються собачим м'ясом, закрити свої підприємства, а також забезпечити належне місце для тварин у притулках.
Згідно з повідомленням Reuters, до 2027 року вживання собачого м'яса буде повністю заборонено в Південній Кореї.
Порушникам закону загрожуватиме:
Для реалізації цього плану уряд виділить майже 100 мільярдів вон (приблизно 75 мільйонів доларів), які спрямовані на підтримку фермерів та рестораторів. Власники ферм та ресторанів зможуть отримати субсидії, щоб закрити свої бізнеси або перепрофілювати їх на інші сфери діяльності.
Також однією з ключових частин цього плану є програма розміщення собак у притулках. Власникам ферм пропонуватимуть компенсацію до 452 доларів за кожну тварину, яку вони передадуть до притулків. Це частина стратегії знайти нові домівки для приблизно пів мільйона собак, що наразі розводяться для вживання в їжу.
"Багато хто стурбований, що собак можуть піддати евтаназії або вбити в процесі закриття ферм. Проте я можу запевнити, що це не входить в наші плани", — заявив заступник міністра сільського господарства Південної Кореї Пак Бом Су, відповідаючи на побоювання щодо долі тварин.
Проте активісти зоозахисних організацій висловлюють сумніви, чи вистачить ресурсів притулків для того, щоб прийняти таку кількість собак. Вони вважають, що система притулків може бути перевантажена, оскільки більшість із них уже переповнені.
Що відомо про вживання собачого м'яса у Південній Кореї
Споживання собачого мʼяса — давня південнокорейська традиція. Колись люди вважали, що це покращує людську витривалість. Однак із часом практика стала рідкісною, бо все більше корейців вважають песиків домашніми тваринами.
Зараз у Південній Кореї працюють понад 1 500 ферм з розведення собак і більше ніж 200 боєнь. Майже 2 300 ресторанів досі готують собаче мʼясо.
Зменшення попиту на собаче мʼясо відображає зміну сприйняття цієї традиції в суспільстві: тільки у президента Південної Кореї Юн Сук Йоля, на кшталт, 11 домашніх улюбленців — шість собак і пʼять котів.
Нагадаємо, що до кінця вересня волонтерські притулки "Зооплатформа" та "Adopt Don't Stop" чекатимуть у себе охочих прихистити кота чи собаку із прифронтової зони, а тим, хто візьме тварину додому, подарують великий адопційний бокс з усім необхідним для комфортного початку спільного життя.
У сучасній війні технології стають справжньою зброєю, а кожен 3D-принтер – потужним інструментом для допомоги… Читати більше
31 жовтня ввечері російські загарбники вдарили керованими авіаційними ракетами по цивільному підприємству в місті Дергачі… Читати більше
Сполучені Штати Америки готують новий пакет військової допомоги для України, деталі якого будуть оприлюднені найближчим… Читати більше
У місті Фастів Київської області успішно завершили проєкт модернізації системи управління відходами, який став першою… Читати більше
Міністерство оборони України оголосило про початок бета-тестування сервісу оформлення відстрочки від мобілізації у мобільному застосунку… Читати більше
Українські оборонні технології залучили понад $25 млн іноземних інвестицій завдяки підтримці платформи Brave1, збільшивши цей… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.