Про це пише "Рубрика" із посиланням на пресслужбу Чернігівської міської ради.
У чому проблема?
Чернігів був одним із перших українських міст, що зазнав значних руйнувань через повномасштабну російську військову агресію. Так, була зруйнована значна частина громадської інфраструктури міста, зокрема, 30% тролейбусної мережі.
Наявного громадського транспорту не достатньо, щоб обслуговувати містян та велику кількість внутрішньо переміщених осіб. Сьогодні у Чернігові проживає близько 230 000 мешканців.
Яке рішення?
Муніципалітет міста Санкт-Галлена, Швейцарія, передає міській раді Чернігова 11 громадських автобусів. Транспортні засоби знаходяться у відмінному стані, що засвідчили спеціалісти під час незалежної експертизи. Це перша передача автобусів між муніципалітетами.
Як це працює?
Усі автобуси візьме на баланс Чернігівська міська рада, яка також буде відповідальна за експлуатацію, обслуговування техніки та безкоштовне перевезення всіх категорій соціально незахищених верств населення (люди літнього віку, діти, люди з інвалідністю тощо).
Транспортна компанія міста Санкт-Галлен також передає усі наявні комплектуючі до автобусів, які можуть знадобитися пізніше під час ремонту.
Посол Швейцарії в Україні та Республіці Молдова Фелікс Бауманн:
"Ми вже маємо довгу та успішну історію підтримки міської мобільності українських міст, зокрема доставку трамваїв. Сьогодні ми відкриваємо нову сторінку з першою передачею автобусів в Україну. Я щасливий, що ця ініціатива йде від студентів – українських і швейцарських. Санкт-Галлен і Чернігів знайшли одне одного на карті і встановили зв'язок.
І ми маємо відчутний та конкретний результат цього партнерства. Завдяки йому пасажирів у Чернігові почнуть обслуговувати одинадцять автобусів. Це також надихаючий приклад для майбутньої децентралізованої співпраці між українськими та швейцарськими муніципалітетами".
В.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако:
"Автобуси будуть на балансі комунального тролейбусного управління. Зараз опрацьовуємо питання можливості їх використання на спеціальних шкільних маршрутах і поєднання віддалених мікрорайонів міста із ліцеями. Дякую, що робите це для наших дітей! Це колосальна підтримка, завдяки якій, в умовах війни, ми можемо відновлювати пошкоджені заклади освіти, робити їх якісними, безпечними та доступними".
Співзасновник асоціації "Санкт-Галлен допомагає Україні" Олівер Майєр:
"Ми всі хочемо допомогти людям в Україні. Приємно бачити, чого можна досягти, коли різні організації з різними сильними сторонами, але з однаковою мотивацією об'єднують свої зусилля. Той факт, що ми як група молодих людей – швейцарських та українських студентів – змогли організувати доставку автобусів зі Швейцарії, які принесуть користь молоді в Україні, є справжнім знаком того, як ми всі можемо підтримувати одне одного".
Нагадаємо, що у столиці трамвайні колії встелили газоном замість бетонних плит. "Рубрика" поговорила з урбаністкою Марією Голюк про доцільність рішення.
У Полтаві, за фінансування Фундації Олени Зеленської, облаштували першу і єдину в регіоні Школу Супергероїв.… Читати більше
російська федерація від початку повномасштабного вторгнення скоїла в Україні понад 7 тисяч екологічних злочинів, збитки… Читати більше
Правоохоронці вже встановили десять учасників інциденту з побиттям 12-річної дівчинки у Білій Церкві, що на… Читати більше
Перші трамваї з Базеля вже прямують до Львова. Прибуття в Україну очікується через тиждень. Перед… Читати більше
У Давосі Президент Володимир Зеленський провів зустріч із Прем’єр-міністром Албанії Еді Рамою, під час якої… Читати більше
Держсекретар США Марко Рубіо заявив, що закінчення війни росії в Україні буде офіційною політикою Сполучених… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.