Фото: Офіс Президента
Про це пише Рубрика, посилаючись на Офіс Президента.
Під час зустрічі обговорили перспективи співпраці між Україною та Сполученими Штатами Америки на регіональному рівні.
«Дякую керівникам американських штатів за готовність розвивати регіональну співпрацю з Україною. Реалізація спільних економічних проєктів допоможе відновленню зруйнованої інфраструктури та створенню робочих місць», – зазначив Глава держави.
У присутності Володимира Зеленського начальник Запорізької ОВА Іван Федоров і Джош Шапіро підписали угоду про співпрацю між Запорізькою ОВА та Співдружністю Пенсильванія.
Фото: Офіс Президента
Передбачена взаємодія між державними органами, науковими установами, організаціями громадянського суспільства та бізнесом. Серед головних напрямів – енергетика, аграрна сфера, цифрові технології та оборона. Угода також сприятиме відбудові Запорізької області.
У штаті Пенсильванія проживає понад 150 тисяч українців та американців українського походження.
«Також тут розміщені виробництва зброї та військової техніки. Для України цей напрям є безумовним пріоритетом. Будемо вдячні за посилення співпраці в цій сфері», – наголосив Президент.
Між українськими областями та американськими штатами укладено вже п'ять угод. Раніше такі документи були підписані між Київщиною та штатом Вашингтон, між Київщиною та штатом Юта, між Житомирщиною та штатом Індіана, між Чернігівщиною та штатом Міннесота.
Нагадаємо, раніше Рубрика повідомляла, що дев'ять українських областей ведуть переговори про співпрацю з американськими штатами.
Візит Зеленського до США
Нагадаємо, цього тижня розпочався офіційний візит українського президента Володимира Зеленського до Штатів.
У президента Володимира Зеленського в Нью-Йорку, починаючи з неділі, заплановано низка двосторонніх зустрічей з лідерами держав та міжнародних організацій, а також керівниками американських компаній щодо забезпечення енергетичних потреб України.
У понеділок, 23 вересня, у Нью-Йорку Президент України Володимир Зеленський зустрівся з канцлером Німеччини Олафом Шольцом.
Також на полях Генеральної Асамблеї ООН Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Генеральним секретарем Організації американських держав Луїсом Альмагро.
А в четвер Зеленський поїде до Вашингтона на переговори в четвер з президентом США Джо Байденом і віцепрезиденткою Камалою Гарріс. Зеленський хоче представити "план перемоги" в оборонній боротьбі проти російських окупантів під час свого візиту до США.
Папа Римський Франциск залишається в критичному стані після ранкового респіраторного кризу. Йому необхідне переливання крові,… Читати більше
Львів – одне з перших міст в Україні, де на рівні громади прийняли програму популяризації… Читати більше
У Києві на станції метро «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка «Стійкість у єдності». На експозиції представлені… Читати більше
У Запоріжжі відбулася акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти. Містяни вийшли з прапорами, плакатами… Читати більше
У турецькій столиці відкрилася виставка віртуальної реальності «Війна впритул». За допомогою 360° панорам, дрон-зйомки та… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що триває міжнародна робота та нові перемовини з партнерами. За… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.