Фото: Київської обласної військової адміністрації
Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації, пише Рубрика.
У чому проблема?
За інформацією КОВА, будівля навчального закладу зазнала значних пошкоджень на початку повномасштабного вторгнення рф.
"У березні 2022 року внаслідок влучання снаряда будівля зазнала значних руйнувань. У ліцеї були вибиті вікна, пошкоджено фундамент опорних стін, покрівлю та вхід. Через руйнацію повноцінно здійснювати очне навчання у закладі стало неможливо. Тимчасово учні ліцею навчаються на базі філії Паришківської початкової школи", повідомили у військовій адміністрації.
Яке рішення?
На сьогодні розпочали капітальний ремонт ліцею. Проєкт відновлення фінансується Європейським інвестиційним банком у рамках "Програми з відновлення України".
Як це працює?
Як зауважили в КОВА, капітальний ремонт розпочався наприкінці серпня. Проєктом передбачено:
Фото: Київської обласної військової адміністрації
Також заплановано підсилити стіни будівлі та облаштувати укриття в підвальній частині ліцею.
Окрім того, приміщення навчального закладу обладнають системами протипожежного захисту та блискавкозахисту, а на прилеглій території виконають благоустрій та озеленення.
Фото: Київської обласної військової адміністрації
Всі роботи будуть здійснені з урахуванням вимог безбар'єрності та доступності.
Як зазначають, підрядник уже провів низку демонтажних робіт, також будівельники замінили вибиті вікна та вхідні двері на металопластикові. Наразі фахівці завершують роботи з укріплення стін.
Фото: Київської обласної військової адміністрації
До того ж, будівельники працюють над демонтажем старої покрівлі та влаштуванням нової з гідроізоляцією. Паралельно фахівці проводять утеплення фасаду та облаштування входу в укриття.
Фото: Київської обласної військової адміністрації
У КОВА зазначили, що після завершення капітального ремонту приміщень учні зможуть повернутись до повноцінного очного навчання у стінах ліцею.
Нагадаємо, що "Рубрика" розповідала про рішення, яке показує — навіть невеличкі проєкти відновлення позитивно впливають на розвиток громад. Громадам важливо ініціювати рішення, що закриватимуть їхні потреби тут і зараз — за допомогою грантів та кооперації всередині місцевої спільноти. Як це робити — показуємо на прикладі села Зарічне. Читайте про це докладніше у нашому матеріалі: "Немає незначного відновлення": як маленький проєкт у селі на Херсонщині змінює життя деокупованої громади на краще.
У суботу 22 лютого у столиці США Вашингтоні біля Меморіалу Лінкольна з нагоди третьої річниці… Читати більше
У Вашингтоні відбулася запланована зустріч президента Польщі Анджея Дуди з американським президентом Дональдом Трампом. Лідери,… Читати більше
Україна отримає від Естонії новий пакет військової допомоги, про який було оголошено 22 лютого. Він… Читати більше
Міністерство оборони США спростувало заяву президента Дональда Трампа про те, що Вашингтон виділив на допомогу… Читати більше
Для виготовлення вибухівки в Україні залучатимуть приватні компанії, яким надаватимуть фінансову підтримку у вигляді грантів. Про це… Читати більше
23 лютого в Німеччині голосують на дострокових виборах до Бундестагу, які визначать політичне майбутнє країни.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.