Про це повідомляють "Житомир.info", трансляція 45-ї позачергової сесії Житомирської міської ради, співрозмовники "УП" в Кабінеті міністрів.
Рішення ухвалене за ініціативою самого голови міста, й він подякував колегам за нього.
Раніше Сухомлин скликав позачергову сесію міської ради на 19 вересня для голосування, серед іншого, і за свою відставку.
"За результатами таємного голосування за дострокове припинення повноважень голови Житомирської міської ради Сухомлина Сергія Івановича проголосувала більшість депутатів, а якщо точно – одноголосно", – повідомив голова лічильної комісії, депутат Олег Горай.
Перед розглядом питання про відставку Сухомлин наголосив, що це "складне рішення, яке приймалося кілька тижнів".
"Я поки що не можу сказати у зв'язку із чим воно приймається, трохи пізніше, мабуть, на наступному тижні, зможу все розказати. Я точно не залишаю Житомир. Думаю, зможемо допомагати Житомиру ще більше", – сказав він.
У коментарі журналістам мер Житомира розповів, що збирався йти в ЗСУ. Він пройшов ВЛК, але не отримав погодження від Генерального штабу, тому йому надійшла інша пропозиція.
Зауважимо, що Сухомлин був обраний на посаду міського голови Житомира у 2015 році. Вдруге його переобрали на виборах у 2020 році.
За інформацією УП, Кабінет міністрів збирається призначити Сухомлина на посаду голови Державного агентства з питань відновлення замість Мустафи Найєма.
Нагадаємо, 10 червня Мустафа Найєм заявив, що звільняється з посади очільника Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури. За його словами, відомству заважають працювати, а з листопада минулого року команда Агентства почала стикатися з "постійною протидією, спротивом та створенням штучних перешкод".
Звільненню передував скандал із зірваним відрядженням Найєма до Берліна на міжнародну конференцію Ukraine Recovery Conference, яка відбувається 11−12 червня й має на меті мобілізувати міжнародну підтримку відновлення України.
Згодом 18 червня Кабінет Міністрів звільнив Мустафу Найєма з посади очільника Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.
Як писала "Рубрика", експериментальний проєкт комплексної відбудови — це урядовий проєкт, до якого торік відібрали шість населених пунктів, що постраждали від російської воєнної агресії. Його унікальність полягала в застосуванні нового, комплексного підходу до відбудови — із плануванням та повною трансформацією обраних сіл і міст. На практиці втілити ці принципи виявилося складно.
В Ужгороді під час зустрічі Президента Володимира Зеленського з місцевими виробниками Віцепрем’єр-міністр з відновлення України… Читати більше
Повінь в Іспанії призвела до майже сотні смертей. Ще десятки людей внаслідок надзвичайної ситуації зникли… Читати більше
Російський диктатор володимир путін пішов на все, щоб отримати зброю від КНДР. Однак США та… Читати більше
В Ужгороді Президент України Володимир Зеленський відвідав клінічний центр, де українські захисники проходять реабілітацію після… Читати більше
Російські загарбники ввечері 30 жовтня здійснили масований ракетний обстріл Одещини. Ворог випустив близько десяти ракет різних видів. Про… Читати більше
Співробітництво України та Австрії має значний потенціал для зростання, зокрема у сфері технологій, заявив заступник… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.