Про це повідомляють "Житомир.info", трансляція 45-ї позачергової сесії Житомирської міської ради, співрозмовники "УП" в Кабінеті міністрів.
Рішення ухвалене за ініціативою самого голови міста, й він подякував колегам за нього.
Раніше Сухомлин скликав позачергову сесію міської ради на 19 вересня для голосування, серед іншого, і за свою відставку.
"За результатами таємного голосування за дострокове припинення повноважень голови Житомирської міської ради Сухомлина Сергія Івановича проголосувала більшість депутатів, а якщо точно – одноголосно", – повідомив голова лічильної комісії, депутат Олег Горай.
Перед розглядом питання про відставку Сухомлин наголосив, що це "складне рішення, яке приймалося кілька тижнів".
"Я поки що не можу сказати у зв'язку із чим воно приймається, трохи пізніше, мабуть, на наступному тижні, зможу все розказати. Я точно не залишаю Житомир. Думаю, зможемо допомагати Житомиру ще більше", – сказав він.
У коментарі журналістам мер Житомира розповів, що збирався йти в ЗСУ. Він пройшов ВЛК, але не отримав погодження від Генерального штабу, тому йому надійшла інша пропозиція.
Зауважимо, що Сухомлин був обраний на посаду міського голови Житомира у 2015 році. Вдруге його переобрали на виборах у 2020 році.
За інформацією УП, Кабінет міністрів збирається призначити Сухомлина на посаду голови Державного агентства з питань відновлення замість Мустафи Найєма.
Нагадаємо, 10 червня Мустафа Найєм заявив, що звільняється з посади очільника Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури. За його словами, відомству заважають працювати, а з листопада минулого року команда Агентства почала стикатися з "постійною протидією, спротивом та створенням штучних перешкод".
Звільненню передував скандал із зірваним відрядженням Найєма до Берліна на міжнародну конференцію Ukraine Recovery Conference, яка відбувається 11−12 червня й має на меті мобілізувати міжнародну підтримку відновлення України.
Згодом 18 червня Кабінет Міністрів звільнив Мустафу Найєма з посади очільника Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.
Як писала "Рубрика", експериментальний проєкт комплексної відбудови — це урядовий проєкт, до якого торік відібрали шість населених пунктів, що постраждали від російської воєнної агресії. Його унікальність полягала в застосуванні нового, комплексного підходу до відбудови — із плануванням та повною трансформацією обраних сіл і міст. На практиці втілити ці принципи виявилося складно.
Минулої доби, 4 січня, найактивніше ворог атакував Покровський та Курахівський напрямки: там Сили оборони відбили 73… Читати більше
У Чернігівській області пізнього вечора, 4 січня, російські загарбники скинули чотири керовані авіаційні бомби на… Читати більше
Пізно ввечері 4 січня в селищі Свеса Шосткинського району Сумської області надзвичайники завершили аварійно-рятувальні роботи… Читати більше
У Запорізькій області добудовують третю підземну школу. В освітньому закладі навчатимуться 1000 дітей у дві… Читати більше
Росіяни б'ють з усіх типів зброї по центральній частині населених пунктів Куп'янської громади. Проте тут ні… Читати більше
Уряд ухвалив проєкт розпорядження, який передбачає зміни до переліку адміністративних послуг, які надаються органами виконавчої… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.