Про це пише Рубрика, посилаючись на організаторів акції.
У чому проблема?
Нагадаємо, що після деокупації Київської області стало відомо про майже повністю зруйновані притулки, загиблих із голоду, поранених і покинутих тварин. Від голоду також гинуть й інші тварини на цей час в інших регіонах, зокрема прифронтових.
До того ж найбільш гостро постала проблема стерилізації в Україні під час повномасштабної війни, коли у притулках та на утриманні волонтерів кількість хвостатих зросла на 20-30%, а в прифронтових областях — на 60% у зооволонтерів та на 100% у притулках (за даними UAnimals).
Яке рішення?
Як кажуть організатори, стерилізація – найбільш дієвий спосіб, щоб зменшити хаотичне розмноження безпритульних тварин, попередити в них розвиток захворювань і продовжити життя, кажуть організатори.
Як це працює?
Надавати медичну допомогу у прифронтових селах та містечках UAnimals зможе завдяки ветмобілю, який дозволяє ветеринарам дістатися у найбільш віддалені куточки України.
Авто містить все необхідне обладнання, щоб прямо в ньому стерилізувати та лікувати тварин. Зібрані в межах "Лапки Турботи" гроші допоможуть забезпечити такі поїздки усім необхідним — від ветпрепаратів до операційних витрат.
Долучитися до збору можна, якщо придбати в зоомаркетах MasterZoo або на сайті наліпку за 20 гривень (необмежену кількість).
А якщо сплатити за неї карткою Visa від Sense Bank, банк збільшить донейт ще на 30 гривень, тож на благодійність піде 50 грн загалом.
Збір триватиме до 31 жовтня 2024 року.
Зібрані кошти будуть перераховані до фонду.
Як раніше писала "Рубрика", результати проведеного дослідження показали, що 82% українців вважає стерилізацію дієвим способом боротьби із неконтрольованим розмноженням безпритульних тварин.
Нагадаємо, що у столиці запрацював сервіс "єКуточок", завдяки якому власники домашніх тварин, а також волонтери та опікуни безпритульних тварин зможуть знайти тимчасовий прихисток для своїх підопічних.
Окрім того, Зоопатруль UA є унікальним для України притулком для чотирилапих. Лікування найскладніших випадків у власній ветклініці, відправлення тварин за кордон та тепла підлога у вольєрах — все це лише частина того, що вирізняє його з-поміж інших. Як український продюсер разом з командою за сім місяців війни створив особливий притулок — дізнавалась "Рубрика". Читайте у нашому матеріалі: "Тисяча нових домівок і вольєри з підігрівом: як працює унікальний український притулок для тварин".
У Великій Британії перед навчанням на винищувачах F-16 200 українських пілотів вже пройшли базову льотну, наземну… Читати більше
У КП "Київський метрополітен" розповіли, які речі забували пасажири столичної підземки у поїздах та на станціях… Читати більше
Протягом 2024 року у Харкові вдалося відновити 71 житлову багатоповерхівку. Роботи тривають ще у 88… Читати більше
У Запоріжжі сталася неймовірно зворушлива подія: жінка, яка вижила після страшного ракетного удару, зустрілася зі… Читати більше
Міністерство економіки України створює сприятливі умови для розвитку індустріальних парків, які є складовою державної політики… Читати більше
Новорічна ніч в Україні не обійшлася без обстрілів та трагедій. 1 січня російські окупанти атакували… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.