Аналітики ISW зазначають, що удари по тилових об’єктах у рф підривають здатність загарбників наступати

Окрім знищення запасів боєприпасів та самих об'єктів, продовження українських ударів по тилових російських логістичних об'єктах призведе до ширшого оперативного тиску на російських військових.

Про це пише Рубрика з посиланням на Інститут вивчення війни (ISW)

Українські удари по об'єктах на території росії можуть вплинути на наступальні операції на всьому театрі бойових дій в Україні, якщо українські війська матимуть матеріальну базу, можливості і дозвіл на проведення масштабної кампанії з нанесення ударів по об'єктах матеріально-технічного забезпечення і підтримки на території росії.

Аналітики інституту нагадали, що влітку 2022 року українські війська здійснили серію ударів HIMARS по російських складах боєприпасів по всій окупованій Україні, що змусило російські війська розосередити склади боєприпасів і знизило ефективність російської логістики на той час.

"Повторні удари по складах боєприпасів на території Росії, які спричинять подібні до удару в Торопці збитки, можуть змусити російське військове командування прийняти аналогічне рішення про реорганізацію і розосередження систем підтримки і логістики в Росії для пом'якшення наслідків таких ударів.  

Російські війська, можливо, не усунули вразливі місця на багатьох об'єктах матеріально-технічного забезпечення в Росії через простір укриття, який створили обмеження на використання Україною зброї, наданої Заходом, хоча об'єкт в Торопці не знаходиться в межах досяжності західних систем, що обстрілюються з України. 

Зняття обмежень на використання західних систем і подальший розвиток власного потенціалу України з нанесення ударів на великі відстані може дозволити українським військам більш ефективно використовувати такі російські вразливості", – йдеться у повідомлені.

У ISW також зазначили, що у липні 2024 року українські війська завдали удару по ще одному російському складу боєприпасів поблизу Сергіївки, Воронезька область, іподальші українські удари по російських складах боєприпасів і ракет також можуть знищити значну частину російських матеріальних запасів. 

Ключові висновки ISW за 18 вересня:

  • 18 вересня українські війська завдали успішного удару з безпілотника по російському складу ракет і боєприпасів поблизу Торопця, Тверська область.
  • Подальші українські удари по тилових російських логістичних об'єктах на території росії створюватимуть ширший оперативний тиск на російських військових, окрім окремого знищення запасів боєприпасів та логістичних об'єктів.
  • російська влада заарештувала начальника бронетанкової служби Центрального військового округу (ЦВО) 18 вересня за підозрою в отриманні великого хабара, що стало ще однією корупційною справою проти високопоставленого російського військового чиновника з моменту призначення Андрія Бєлоусова міністром оборони росії у травні 2024 року.
  • Невдалий збройний напад на кілька офісів найбільшого російського онлайн-ритейлера Wildberries у Москві підкреслює крихкість внутрішньої стабільності в росії.
  • Вірменські офіційні особи продовжують критикувати очолювану росією Організацію Договору про колективну безпеку (ОДКБ) на тлі погіршення двосторонніх відносин між Вірменією та росією.
  • Речник Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова засудила Ізраїль за одночасний підрив тисяч пейджерів, що належать членам ліванської Хезболли (ЛХ), у Лівані та Сирії 17 вересня, що свідчить про подальшу риторичну прихильність Росії до іранської "Вісі опору" проти Ізраїлю.
  • Українські війська нещодавно просунулися вперед на Курській дузі.
  • російські війська відновили позиції на Курській дузі.
  • російські війська нещодавно просунулися вздовж лінії Куп'янськ-Сватове-Кремінна, в межах Торецька, на схід і південний схід від Покровська, на південний захід від Донецька і на сході Запорізької області.
  • російська Державна Дума оголосила 18 вересня, що схвалила в першому читанні законопроект, який пропонує звільнити російських військовослужбовців, що служать в Україні, від кримінального покарання, пов'язаного зі справами, які активно розглядаються в російських судах.

Нагадаємо, у ніч проти середи, 18 вересня 2024 року, в Тверській області російської федерації сталася масштабна атака БПЛА, яка спричинила пожежі та вибухи на військових складах. Місто Торопець стало епіцентром подій, де після атаки дронів почалася детонація боєприпасів на складі 107-го арсеналу Головного управління Міністерства оборони рф. Інцидент привів до часткової евакуації населення та викликав хвилю тривоги серед місцевих жителів.

Також повідомлялось, що підрозділи Військово-Морських Сил Збройних Сил України завдали ракетного удару по складах боєприпасів росіян. Вони були розташовані поблизу тимчасово окупованого Маріуполя.

Свіжі дописи

  • Новини

У Румунії оголосили результати екзитполів на виборах президента: прогнозують другий тур

У Румунії оголосили результати екзитполів на виборах президента. Попередньо, до другого туру виборів проходять чинний… Читати більше

Sunday November 24th, 2024
  • Новини

У музеях Ватикану з’явилося вісім україномовних аудіогідів, а в бібліотеці створять українську книжкову поличку

У музеях Ватикану одночасно з’явилося вісім аудіогідів українською мовою. Також перша леді Олена Зеленська передала… Читати більше

Sunday November 24th, 2024
  • Новини

МВС: з 25 листопада розпочнеться добровільне декларування вогнепальної зброї

Заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп'ятий нагадав, що з 25 листопада в Україні розпочнеться добровільне… Читати більше

Sunday November 24th, 2024
  • Новини

Польські фермери розблокували пункт пропуску “Шегині-Медика”, – ДПСУ

Пункт пропуску "Шегині - Медика", який від вчора блокували польські фермери, розблоковано. Про це повідомляє… Читати більше

Sunday November 24th, 2024
  • Новини

Британський дизайнер потрапив до Книги рекордів Гіннеса зробивши найбільшу гральну карту у світі 

Дизайнер Роб Галліфакс з Великої Британії створив найбільшу в світі гральну карту, яка має висоту… Читати більше

Sunday November 24th, 2024
  • Новини

National Geographic показав кращі фото 2024 року: мільйони кажанів та вибух вулкана

Міжнародний науково-популярний часопис National Geographic представив щорічну підбірку найкращих фото. У цьому році відмітили роботи… Читати більше

Sunday November 24th, 2024

Цей сайт використовує Cookies.