Військ рф обстріляли власні підрозділи біля Агрегатного заводу у Вовчанську

На Харківському напрямку ситуація залишається складною, проте без суттєвих змін. Збройні сили України продовжують ефективно стримувати наступ російських військ.

Про це повідомляє Рубрика з посиланням на прес-службу ОТУ "Харків".

Окупанти в районі села Глибоке здійснюють переміщення особового складу для поповнення втрат та ведуть інженерну розвідку для пошуку нових логістичних маршрутів.

Неподалік Лук'янців ворог нарощує систему зв'язку та проводить заходи з логістичного забезпечення.

У Вовчанську росіяни здійснили спробу доставки особового складу на автомобілях, але українські сили завдали вогневого ураження, знищивши техніку ворога.

Крім того, окупанти застосували РСЗВ по власних підрозділах біля Агрегатного заводу.

Ворог на напрямку села Тихе активізував повітряну розвідку, намагаючись виявити позиції українських захисників.

Втрати армії рф на Харківському напрямку

За минулу добу сталося одне бойове зіткнення, ворог завдав два авіаудари та використав 36 дронів-камікадзе для атак по позиціях ЗСУ. Сили оборони продовжують успішно знищувати живу силу і техніку окупантів.

За минулу добу ворог зазнав втрат у 85 осіб, з яких 22 були безповоротними, а 61 – санітарними. Двоє окупантів добровільно здалися в полон.

На Харківському напрямку було знищено або пошкоджено 42 одиниці техніки та озброєння противника, серед них:

  • три артилерійські системи,
  • три автомобілі,
  • чотири одиниці спеціальної техніки,
  • 32 безпілотники.

Також знищено:

  • 43 укриття для особового складу,
  • один склад боєприпасів,
  • два стартові майданчики для запуску дронів.

Наші воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат в живій силі, техніці та активно підривають наступальний потенціал ворога у тилу.

За минулу добу авіація та ракетні війська і артилерія Сил оборони уразили:

  •  15 районів зосередження особового складу, озброєння і військової техніки загарбників.

Загалом протягом минулої доби Сили оборони знищили ще 1060 російських окупантів.

За даними Генштабу, протягом минулої доби, 15 вересня, на фронті відбулося 173 бойових зіткнення. Найактивніше ворог наступав на Курахівському та Покровському напрямку, там ЗСУ відбили майже половину від всіх штурмів окупантів.

  • На Харківському напрямку ворог намагався один раз штурмувати в районі населеного пункту Вовчанськ. Також авіація противника завдала ударів КАБами по житлових районах та цивільній інфраструктурі міста Харків і населеного пункту Руська Лозова.
  • На Куп'янському напрямку за добу відбулося 20 атак окупантів. Сили оборони відбивали штурмові дії противника неподалік Синьківки, Петропавлівки, Колісниківки, Глушківки, Кругляківки та Лозової.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що на Харківському напрямку війська російських загарбників тиснуть на всіх активних ділянках фронту, посилюють передові позиції, проте успіху не мають.

Свіжі дописи

  • Новини

У Полтаві демонтували останню меморіальну дошку радянському педагогу Макаренку

У Полтаві прибрали останню меморіальну дошку, присвячену радянському педагогу та співробітнику НКВС Антону Макаренку. Про… Читати більше

Monday March 3rd, 2025
  • Новини

Трамп розкритикував заяву Зеленського щодо “далекого” закінчення війни

Президент США Дональд Трамп розкритикував президента України Володимира Зеленського за слова про те, що "що до кінця… Читати більше

Monday March 3rd, 2025
  • Новини

Гроссі пояснив, чому МАГАТЕ провело ротацію на Запорізьку АЕС через окуповані території

Ротація експертів Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) на Запорізькій АЕС через окуповані території України… Читати більше

Monday March 3rd, 2025
  • Новини

Із СЗЧ протягом трьох місяців до війська повернулося понад 21 тисяча бійців

За три місяці дії закону про добровільне повернення із СЗЧ до війська повернулися майже 21 100 військових. Термін добровільного… Читати більше

Monday March 3rd, 2025
  • Новини

Трамп відкритий до відновлення переговорів із Зеленським. Проте є умови

Радник президента США з нацбезпеки Майк Волц заявив, що адміністрація Дональда Трампа хоче почути від… Читати більше

Monday March 3rd, 2025
  • Новини

Естонія заборонила в’їзд ще 55 громадянам Грузії: хто у списку

Естонія з 3 березня ввела заборону на в'їзд для 55 громадян Грузії за порушення прав… Читати більше

Monday March 3rd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.