У Зімбабве через брак їжі вирішили забити 200 слонів

У Зімбабве через брак їжі, спричинений посухою, наказали забити 200 слонів. На даний час у країні мешкає приблизно 100 тисяч цих тварин.

Про це пише Guardian з посиланням на Agence France-Presse, передає Рубрика.

Міністр навколишнього середовища Сітембісо Ніоні під час виступу в парламенті 11 вересня запевнив, що в Зімбабве проживає "більше слонів, ніж потрібно", а забоєм займеться Управління парками та дикою природою (ZimParks).

Його генеральний директор Фултона Мангванья розповів, що на 200 слонів полюватимуть у тих районах, де вони зустрічаються з людьми. Зокрема, у найбільшому природному заповіднику країни Хванге.

Востаннє Зімбабве забивала слонів у 1988 році. Наразі у країні проживає приблизно 100 тисяч цих тварин — це друга за чисельністю популяція у світі після Ботсвани.

Згідно з оцінками ООН, близько 42% зімбабвійців живуть у бідності, і влада каже, що близько 6 мільйонів потребуватимуть продовольчої допомоги під час неврожайного сезону з листопада по березень.

У вересні інша африканська країна, Намібія, яка теж зіткнулася з найгіршою посухою за десятиліття, вбила 160 диких тварин під час запланованого забою понад 700 особин, включно зі 83 слонами.

Водночас дехто критикував полювання на слонів заради їжі, зокрема тому, що ці тварини є головною привабливістю для туристів.

Так, директор зімбабвійської некомерційної організації "Центр управління природними ресурсами" Фарай Магуву заявив, що Уряд повинен мати більш стійкі екологічні методи боротьби з посухою, які не впливають на туризм.

Фото: File

За його словами, забій слонів створює для Зімбабве імідж поганого "охоронця природних ресурсів".

Натомість природоохоронець і генеральний директор Палати навколишнього середовища Намібії Кріс Браун зазначив, що:

"Слони мають руйнівний вплив на середовище існування, якщо їм дозволити постійно збільшуватися в геометричній прогресії".

Нагадаємо, у столиці Зімбабве місті Хараре 13 серпня 2018 року розпочав роботу візовий центр України.

Також повідомлялось, що запровадити власну версію українського застосунку "Дія" у Колумбії та Замбії допоможе Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Вони стануть першими країнами, які почнуть процес впровадження додатка електронного врядування.

Свіжі дописи

  • Новини

У Херсоні та Дніпрі пролунали вибухи: що відомо

російські війська завдали ракетного удару по Херсону. У Дніпрі також було чути вибухи на тлі… Читати більше

Friday November 1st, 2024
  • Новини

Мінцифри показало, як біонічний протез зможе керувати БпЛА: навіщо це рішення

У Міністерстві цифрової трансформації продемонстрували процес тестування нової системи управління біонічним протезом MARS, яка в… Читати більше

Friday November 1st, 2024
  • Новини

У Києві пройде третій Український Будівельний Конгрес : ключова подія для індустрії

У столиці в КВЦ "Парковий" 14 листопада пройде третій Український Будівельний Конгрес. Захід стане майданчиком… Читати більше

Friday November 1st, 2024
  • Новини

“Укрпошта” ввела ще одне обмеження: що відомо

"Укрпошта" з 11 листопада не прийматиме посилки в звичайних картонних коробках (не гофрованих), з випуклими… Читати більше

Friday November 1st, 2024
  • Новини

Канада переконує партнерів дозволити Україні удари углиб росії

Канада намагається переконати інші держави зняти з України обмеження на використання зброї, що дозволить вражати… Читати більше

Friday November 1st, 2024
  • Новини

У Миколаєві відкриють лабораторію неформальної освіти для дітей і підлітків, які постраждали від війни: навіщо це рішення?

У Миколаєві відкривають простір неформальної освіти для дітей і підлітків віком 4-17 років, які постраждали… Читати більше

Friday November 1st, 2024

Цей сайт використовує Cookies.