Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, передає Рубрика.
"Якісна підготовка — один із головних чинників збереження життя українського воїна. Докладаємо для цього максимум зусиль", — заявив генерал.
Сирський розповів, що провів робочу нараду щодо цього питання за участі керівників органів військового управління, які опікуються підготовкою, а також командирів бойових бригад та начальників навчальних центрів.
Вони обговорили проблемні питання, які впливають на якість підготовки військовослужбовців та напрацювали шляхи їх розвʼязання. Також на нараді розглянули напрямки вдосконалення навчальних програм.
За словами головнокомандувача, ключову роль у якості підготовки відіграють інструктори. Тому, максимальну увагу приділяють залученню вмотивованих інструкторів із бойовим досвідом.
Також у війську опрацьовують можливість створення Школи інструкторів, яка буде основним і єдиним джерелом якісно підготовленого інструкторського складу, розповів головнокомандувач ЗСУ.
"Опрацьовуємо можливість створення Школи інструкторів, яка буде основним і єдиним джерелом якісно підготовленого інструкторського складу. Працюємо над тим, щоб збільшити термін базової загальновійськової підготовки. Відповідний проєкт буде розпочато у жовтні-листопаді цього року", – поінформував Сирський і зауважив, що у навчальних центрах триває робота над підвищенням якості підготовки військовослужбовців.
Нагадаємо, головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявляв, що мобілізовані українці вирушають на фронт з меншим рівнем підготовки, ніж він хотів би.
В інтервʼю CNN головнокомандувач зазначав, що армія рф нині має перевагу в авіації, ракетах, артилерії, кількості боєприпасів, особовому складі, танках та бойових машинах піхоти.
Але Сирський наголосив, що наявність такої матеріальної переваги в окупантів змусила Україну стати "розумнішою та ефективнішою" у веденні війни.
"Ми не можемо воювати так, як вони, тому ми повинні використовувати передусім максимально ефективний підхід, застосовувати свої сили й засоби з максимальним використанням особливостей місцевості, інженерних споруд, а також використовувати технічну перевагу", — додав він.
Як відзначив військовий, багатомісячні затримки в постачанні військової допомоги США спричинили критичну нестачу боєприпасів. Водночас Україна намагалася поповнити особовий склад війська.
Сирський зазначив, що першочерговим завданням є збільшення кількості військових. Головнокомандувач зізнався, що бійці отримують менше підготовки перед відправленням на поле бою, ніж йому хотілося б.
"Звичайно, кожен хоче, щоб рівень підготовки був найкращим, тому ми готуємо висококваліфікованих професійних військових. Водночас динаміка на фронті вимагає від нас якнайшвидшого відправлення призваних військовослужбовців", — наголосив Сирський.
Він пояснив, що мобілізовані один місяць здобувають базовий військовий вишкіл, а потім від пів місяця до цілого місяця — спеціалізовану підготовку перед тим, як їх відправляють на війну.
Як писало Associated Press, погана підготовка мобілізованих є однією з причин низки втрат українських територій на сході. Чимало новобранців відмовляються стріляти або ж просто покидають позиції.
Протягом минулої доби, 21 листопада, на фронті російські окупанти найбільше тиснули на Покровському напрямку. Загалом… Читати більше
Новообраний президент Дональд Трамп у четвер, 21 листопада, висунув на посаду генерального прокурора Сполучених Штатів… Читати більше
У ніч проти 22 листопада російські загарбники атакували ударними дронами Shahed житловий мікрорайон у Сумах.… Читати більше
У Близнюківській громаді Харківської області розпочали будівництво нового підземного укриття на базі центральної районної лікарні.… Читати більше
Ремонтно-евакуаційна бронемашина WZT-3 офіційно допущена до використання у підрозділах Сил оборони України. Міноборони провело кодифікацію… Читати більше
Напередодні новорічних свят благодійний фонд "Юлині бабусі" організував акцію допомоги "Таємний Санта для стареньких з… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.