fbpx
Сьогодні
22:22 14 Вер 2024

Польща будує електронне загородження на кордоні з Білоруссю

Фото: strazgraniczna.pl

У Люблінському воєводстві (Польща) на кордоні з Білоруссю розпочалося будівництво електронного загородження завдовжки 172 км.

Про це повідомив речник Надбужанського відділу Прикордонної служби РП Даріуш Сєніцький, пише Рубрика, посилаючись на PAP.

За словами Сєніцького, ведуться підготовчі роботи на березі річки Буг у Влодавському повіті.

«Проводиться розчищення території від дерев і кущів. На підготовленій території встановлюються стовпи для камер і монтуються системи електроживлення »,- зазначив речник.

Сєніцький поінформував, що на ділянці польсько-білоруського кордону протяжністю 172 км буде встановлено 1,8 тис. стовпів для камер, 4,5 тис. денно-нічних і термовізійних камер, датчики фіксації руху.

Польща будує електронне загородження

Фото: strazgraniczna.pl

Центр спостереження за роботою загородження буде розгорнуто у Холмі Люблінського воєводства.

Монтування електрозагородження триватиме рік. Його вартість становить 279 млн злотих (понад 70 млн дол.).

Варто зазначити, що у 2022 році Польща побудувала на кордоні з Білоруссю загородження заввишки 5,5 м і завдовжки 186 км, встановила сучасну систему електронного моніторингу у відповідь на штучне створення від літа 2021 року Білоруссю та Росією міграційного тиску на кордоні РБ з Польщею та Балтійськими країнами. Нещодавно ухвалено рішення про модернізацію цього загородження.

Польща будує електронне загородження

Фото: strazgraniczna.pl

Варшава до 2028 року в межах масштабної програми "Щит Схід" побудує на кордоні з росією і Білоруссю укріплення, системи виявлення й оповіщення, передові бази, логістичні вузли й системи протидії безпілотникам.

Як повідомлялось, уряд Польщі вирішив направити на кордон з Білоруссю додаткові сили після кількох інцидентів у вівторок уранці на кордоні, під час яких нелегальні мігранти поранили військового та двох прикордонників. Стан військового оцінюється як стабільно тяжкий. Прикордонники мають легкі поранення.

Щодня з Білорусі до Польщі намагаються нелегально потрапити в середньому 300-400 осіб із країн Близького Сходу та Північної Африки.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: