Про це пише Рубрика з посиланням на заяву Глави держави, ОПУ.
Глава держави подякував прокурору за підтримку України, участь у конференції "Об'єднані заради справедливості" та четвертому Саміті перших леді та джентльменів.
"Дякую вам за все, що робите для нас, за вашу підтримку, дякую за ваше рішення взяти участь у конференції "Об'єднані заради справедливості"! Для нас важливий кожен із цих сигналів і дуже важливо, щоб світ нас чув", – сказав Зеленський.
Президент відзначив постійну співпрацю МКС з Офісом Генерального прокурора України.
Глава держави також нагадав, що Україна ратифікувала Римський статут, і наголосив, що вкрай важливо не допустити ігнорування рішень суду щодо ордерів на арешт російських воєнних злочинців.
"Важливо дотримуватися Римського статуту й не допустити ігнорування рішень суду щодо ордерів на арешт російських воєнних злочинців.
Обговорили це під час зустрічі з прокурором Міжнародного кримінального суду Карімом Ханом", – повідомив глава держави.
Водночас він зауважив, що під час зустрічі вони також обговорили тему боротьби з насильницьким переміщенням та депортацією українських дітей, а також розслідування цих злочинів.
Що відомо про візит путіна до Монголії
Нагадаємо, що 2 вересня старша радниця з питань міжнародного правосуддя правозахисної організації Human Rights Watch Марія Елена Віньйолі закликала Монголію заборонити в'їзд російському диктатору володимиру путіну, який запланував візит до країни 3 вересня, або заарештувати його, якщо він в'їде на територію цієї держави.
Путін все ж таки з офіційним візитом прилетів до Монголії. Відмова цієї країнивиконувати обов'язковий ордер Міжнародного кримінального суду (МКС) на арешт путіна стала "важким ударом" по МКС та міжнародній системі кримінального правосуддя.
Це перший візит путіна в країну, яка ратифікувала Римський статут і яка має заарештувати російського лідера за ордером, виданим у 2023 році МКС у Гаазі.
Своєю чергою у Міністерстві закордонних справ України відреагували на рішення монгольської влади не арештовувати російського лідера володимира путіна.
"Монголія дозволила обвинуваченому злочинцю уникнути правосуддя, тим самим розділивши відповідальність за його воєнні злочини. Ми з партнерами працюватимемо над тим, щоб це мало наслідки для Улан-Батора", –написавречник українського МЗС Георгій Тихий.
Своєю чергою Зеленський заявив, що Монголія поважає очільника російського Кремля володимира путіна більше, ніж міжнародне право, східна країна демонструє більшу повагу до війни, ніж до миру.
Кандидат Дональда Трампа конгресмен від Флориди Метт Гетц відкликав свою кандидатуру на посаду генерального прокурора… Читати більше
Командний пункт російських військ поблизу Мар'їно Курської області уразили підрозділи 78-го окремого десантно-штурмового полку "Джміль"… Читати більше
Український прапор із логотипом UNITED24 розгорнули у космосі — у межах першої туристичної місії SpaceX… Читати більше
21 листопада президент України Володимир Зеленський та головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський зустрілися з британською делегацією… Читати більше
У Тернопільській області стартувало будівництво нового заводу, який спеціалізуватиметься на виробництві фактурованих вафельних аркушів, тарталеток,… Читати більше
21 листопада, під час ранкової атаки на Дніпро російська федерація застосувала ракету середньої дальності "Орєшнік".… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.