Українські захисники використовують на фронті новітню вітчизняну зброю – вогнеметну систему “Сівалка-ВМ8”

Українські військові активно застосовують на передовій зброю, розроблену та виготовлену в Україні, зокрема вогнеметну систему "Сівалка-ВМ8". Вона має значні переваги, серед яких компактність, висока точність та мобільність.

Генштаб ЗСУ продемонстрував роботу "Сівалки-ВМ8", інформує Рубрика.

У чому проблема?

В Україні вже два з половиною роки йде повномасштабна війна з росією. Тому укранські інженери та військові постійно працюють над створенням нової зброї, або над модернізацією старих зразків.

Яке рішення?

Українські військові активно застосовують на передовій зброю, розроблену та виготовлену в Україні, зокрема вогнеметну систему "Сівалка-ВМ8".

У Генштабі підкреслили її ефективність та універсальність, оскільки система може бути встановлена на будь-який колісний транспорт, включно з легковими автомобілями.

Саме через таку гнучкість у використанні її називають "РСЗВ на пікапі".

Як це працює?

"Сівалка-ВМ8" призначена для відстрілу некерованих авіаційних ракет (НАР) класу С-8. Вона може одночасно запускати 12 або 16 ракет, забезпечуючи високу щільність вогню.

Фото: Скриншот з відео / Генштаб ЗСУ

Ці ракети, зокрема С-8КО з кумулятивно-уламковою бойовою частиною, можуть пробивати броню до 400 мм, що робить їх особливо ефективними проти бронетехніки.

Однією з ключових переваг системи є її з'ємний блок для відстрілу ракет, який можна зняти та використати на іншій техніці у разі пошкодження. Окрім того, блок додатково захищений сталевими елементами, що підвищує його стійкість до уламків та вогню противника.

Точність стрільби "Сівалки-ВМ8" становить понад 80% влучань у ціль радіусом 100 метрів, а максимальна дальність дії системи сягає 5 кілометрів. Незважаючи на компактність, зброя демонструє високу ефективність, яка порівнюється з системами реактивного залпового вогню.

Цікаво, що військові досі не вирішили, чи відносити "Сівалку-ВМ8" до класу РСЗВ, або ж до нового класу реактивних мінометів. Втім, незалежно від класифікації, фахівці відзначають цю систему як "довершене інженерне рішення", яке здатне підвищити бойові можливості українських захисників на полі бою.

Нагадаємо, що у Міністерстві оборони України кодифікували та допустили до постачання війську безпілотний авіаційний комплекс із назвою "Чорна вдова".

Свіжі дописи

  • Новини

Нову відзнаку “За штурм” запровадили для українських десантників

В Україні 21 листопада відзначається День Десантно-штурмових військ ЗСУ. З нагоди професійного свята впровадили нову… Читати більше

Thursday November 21st, 2024
  • Новини

На зелених принципах має базуватися відбудова України, – Гринчук

Україна активно працює над інтеграцією екологічних стандартів Європейського Союзу в усі аспекти відновлення та економічної… Читати більше

Thursday November 21st, 2024
  • Новини

Defence Express: станом на початок року росія мала 521 міжконтинентальну балістичну ракету

Станом на початок 2024 року російська федерація мала у своєму розпорядженні 521 міжконтинентальну балістичну ракету… Читати більше

Thursday November 21st, 2024
  • Новини

У столиці відбулося відкриття монумента Герою України Дмитру “Да Вінчі” Коцюбайлу

21 листопада, у День Гідності та Свободи, на Аскольдовій могилі в Києві відбулося урочисте відкриття… Читати більше

Thursday November 21st, 2024
  • Новини

Артилерія, бронетехніка та ППО: Німеччина передала чергову партію військової допомоги

Німеччина оголосила про передачу Україні нового масштабного пакета військової допомоги, який містить артилерійські установки, системи… Читати більше

Thursday November 21st, 2024
  • Новини

 У 2024 році ми можемо абсолютно точно вважати, що розпочалася Третя світова війна, – Залужний

Після прямого залучення автократичних союзників російської федерації у війну проти України можна вважати, що розпочалась… Читати більше

Thursday November 21st, 2024

Цей сайт використовує Cookies.