Рекордсмен із Запоріжжя надіслав протягом двох років 347 заявок у чатбот "єВорог"
Один з користувачів чатбота "єВорог", рекордсмен із Запоріжжя, надіслав 347 заявок протягом двох років. Ці заявки містять фото та відео російської техніки, що є важливими для військових розвідок.
Яке рішення?
Українці продовжують активно підтримувати Сили оборони, надсилаючи цінну інформацію через чатбот "єВорог".
Кожна заявка в "єВорог" — це кілька кліків для користувача, але цінні дані для Сил оборони України.
На кшталт, коли військові попросили знайти станції радіоелектронної боротьби (РЕБ), українці швидко відреагували, і вже на наступний день РЕБ були знищені.
Як це працює?
Так, рекордсмен із Запоріжжя, надіслав 347 заявок протягом двох років. Ці заявки містять фото та відео російської техніки, що є важливими для військових розвідок.
- Видаляйте кадри окупантів, листування з чатботом, папку "Видалене" та кеш месенджера.
- Не обговорюйте переміщення техніки росіян телефоном.
"Попри ворожу пропаганду, окупацію й небезпеку українці продовжують забезпечувати інформацією Сили оборони України. І це неоціненна допомога, дякуємо вам. Уже понад 628 000+ людей скористалися чатботом єВорог. Кожна заявка дорівнює даним від розвідки чи БпЛА", наголосили у "Дії".
Нагадаємо, що у Міністерстві цифрової трансформації у грудні минулого року закликали українців згадати про чатбот "єВорог", в якому можна сповістити про розташування техніки та особового складу російських загарбників.
Окрім того, чат-бот "Ветеран Хмельниччини" розпочав свою роботу в Хмельницькій області, який створили, щоб ветерани та їх рідні могли у зручний спосіб отримувати необхідну інформацію.
Також Служба безпеки України закликала українців повідомляти про зрадників та колаборантів, скориставшись для цього чатботом СБУ Stop russian war. Через нього швидко та безпечно можна передати відповідну інформацію.