Про це свідчить опитування глядачів дебатів, проведене SSRS для CNN.
Як зазначають, до дебатів ті ж самі виборці були рівномірно розділені щодо того, хто з кандидатів виступить сильніше:
Результати опитування відображають думки про дебати лише тих виборців, які їх дивилися, і не є репрезентативними для всіх виборців, які мають право голосу.
Глядачі дебатів, які брали участь в опитуванні, на 6 пунктів частіше були прихильниками Республіканської партії, ніж Демократичної.
Але ці результати знаменують собою зрушення порівняно з червнем. Тоді виборці, які дивилися дебати між Трампом і Джо Байденом, у співвідношенні 67% до 33% сказали, що Трамп перевершив свого суперника від Демократичної партії.
У 2020 і 2016 роках Байден і Гілларі Клінтон, на думку спостерігачів за дебатами, перевершували Трампа під час президентських дебатів.
Опитування проводили за допомогою текстових повідомлень серед 605 зареєстрованих виборців США, які заявили, що дивилися дебати.
Варто додати, що команда Камали Гарріс хоче, аби вона та її опонент на майбутніх виборах у США Дональд Трамп провели ще один раунд дебатів у жовтні.
Рішення про проведення ще одного раунду дебатів ухвалили ще до їхньої першої дискусії 11 вересня. Раніше Трамп закликав провести дебати з кандидаткою від демократів тричі, але не відразу було зрозуміло, чи погодиться він на другу зустріч після сутички у вівторок у Філадельфії.
Як пише WP, переговори щодо дебатів між Трампом та Гарріс ускладнилися після того, як і демократи, і республіканці погодилися відмовитися від системи трьох президентських зустрічей під наглядом позапартійної Комісії з президентських дебатів.
Нагадаємо, що 11 вересня, у Сполучених Штатах Америки відбулися перші дебати між кандидатами в президенти Камалою Гарріс та Дональдом Трампом. Під час них лідер республіканців озвучував низку популістських гасел, натомість кандидатка від демократів намагалася відповідати більш конструктивно.
Зокрема, Трамп та Гарріс торкнулися питання війни росії проти України – і судячи з їхніх заяв, позиції обох політиків з цього питання – радикально протилежні. Гарріс запевнила, що продовжуватиме підтримувати Україну, а Трамп ухилився від відповіді.
Кандидатка у президенти також підкреслила, що Україна має право захищатися, і завдяки підтримці США та союзників вона продовжує протистояти російським військам та давати відсіч агресору.
"Я думаю, якби Трамп став президентом, він просто відвернувся від цієї війни і від підтримки України. Я зустрічалася із Зеленським за кілька днів до повномасштабної війни, я йому передала розвіддані про те, як вони можуть себе захищати.
І так ми об'єднали 50 країн у допомозі Україні. Якби Трамп був президентом – Путін сидів би вже в Києві. І це стосується не лише України. Тому всі наші союзники раді, що він не президент. Путін, його друг, уже з'їв би його на обід", – заявила вона.
Ворог ввечері 22 січня атакував Запоріжжя. Внаслідок російського обстрілу в одному з районів міста виникла… Читати більше
У Міністерстві оборони оприлюднили список з 7 спеціальностей, найпопулярніших серед кандидатів у рекрутингових центрах української… Читати більше
Перший кулінарний хаб для навчання кухарів та перепідготовки кадрів для закладів освіти відкрили у Миколаївській… Читати більше
Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення понад 9 млн… Читати більше
У Тростянці в двох багатоповерхівках, які зазнали пошкоджень під час окупації, Служба відновлення та розвитку… Читати більше
Речник ДПСУ Андрій Демченко заявив, що Державна прикордонна служба співпрацює виключно з перевіреними постачальниками, щоб… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.