Фото: Телеграм / Укрзалізниця
Про це пише Рубрика, посилаючись на Телеграм Укрзалізниці.
Як розповів перевізник, учора ввечері, 9 вересня, у Львові зустріли групу плавців-паралімпійців, серед яких був Андрій Трусов — володар двох золотих і трьох срібних медалей.
Фото: Телеграм / Укрзалізниця
Фото: Телеграм / Укрзалізниця
Попри те, що спортсмени прямували до східних регіонів, залізничники встигли тепло привітати їх на вокзалі та висловити вдячність за важливі для нашої країни здобутки.
Фото: Телеграм / Укрзалізниця
Фото: Телеграм / Укрзалізниця
А зранку 10 вересня на київському вокзалі зустріли ще одну групу паралімпійців разом із тренерами. Їх радо зустріли залізничники, рідні та близькі.
Фото: Телеграм / Укрзалізниця
Фото: Телеграм / Укрзалізниця
Що відомо про Паралімпіаду-2024
Літні Паралімпійські ігри 2024 пройшли із 28 серпня до 8 вересня 2024 року в Парижі на тих самих майданчиках, які використовувалися для Олімпійських ігор.
Україну на Паралімпіаді в Парижі представляли 140 атлетів, які змагалися у 17 видах спорту. Це рекордна кількість видів спорту в паралімпійській історії України.
Українські паралімпійці вражали своїми досягненнями на Іграх у Парижі. У восьмий день змагань вони здобули цілих дев'ять медалей, серед яких дві золоті, дві срібні та п'ять бронзових.
Також в останній день Паралімпіаді-2024 у Парижі українські спортсмени здобули дві медалі у веслуванні на байдарках і каное. Українець Владислав Єпіфанов став чемпіоном.
Загалом збірна України завершила виступ на XVIІ літніх Паралімпійських іграх у Парижі (Франція). За числом виграних медалей це четвертий результат в історії виступів України на Паралімпіадах.
У результаті українські спортсмени вибороли 82 медалі на Паралімпійських іграх та посіли почесне сьоме місце у загальному заліку.
XVIIІ літні Паралімпійські ігри відбудуться з 23 серпня по 3 вересня 2028 року в Лос-Анджелесі (штат Каліфорнія, США).
27 лютого в рамках реалізації проєкту “Право на сім'ю: усунення системних прогалин” за підтримки Міжнародної… Читати більше
Міноборони посилило перевірку добових польових наборів продуктів для Збройних сил України. Для того, щоб захисники… Читати більше
4 березня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами… Читати більше
Японське агентство з міжнародного співробітництва (JICA) розгляне можливість фінансування тих програм у сфері енергетики та… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський провів телефонні розмови з очільниками урядів: Німеччини – Олафом Шольцом, Португалії… Читати більше
Австралія внесла до Фонду підтримки енергетики України додаткові 6 млн євро. Ці кошти будуть розподілятись… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.