fbpx
Сьогодні
Фото 20:49 01 Вер 2024

У Житомирській політехніці для мобільних пристроїв представили гру "Агент 112"

Фото: Євдокимов Віктор / Facebook

У Житомирській політехніці відбулося представлення першої гри для мобільних пристроїв "Агент 112". Її розробила команда студентів університету за ідеєю та сценарієм, створеними представниками ДСНС України.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів ректор університету "Житомирська політехніка" Віктор Євдокимов, передає Рубрика.

Це одна з перших безпекових ігор, призначених для дітей середнього шкільного віку, яка навчає їх правилам поведінки в різних небезпечних ситуаціях.

Фото: zhytomyr.city

Розроблено два рівні гри:

  • Пожежна безпека на першому рівні: події розгортаються в квартирі, де з'являється задимлення, а головний герой повинен безпечно залишити приміщення, дотримуючись усіх правил безпеки.
  • Мінна безпека на другому рівні: головний герой на шляху від дому до школи долає різні несподівані небезпечні виклики.

Фото: Євдокимов Віктор / Facebook

Фото: Євдокимов Віктор / Facebook

У грі передбачена система заохочень у вигляді додаткових зірочок, а також зняття зірочок за дії, що можуть призвести до негативних наслідків. Після завершення другого рівня для гравця автоматично генерується сертифікат про зарахування до Дружини юних рятувальників-пожежників, який можна зберегти в форматі PDF та роздрукувати.

Фото: Євдокимов Віктор / Facebook

У заході взяли участь представники:

  • Державної служби України з надзвичайних ситуацій,
  • Житомирської обласної військової адміністрації,
  • Державного університету "Житомирська політехніка",
  • Житомирського обласного благодійного фонду "Рятувальник Житомирщини".

Фото: Євдокимов Віктор / Facebook

Також для тестування гри було запрошено учасників Дружини юних рятувальників-пожежників з Ліцею №28 м. Житомира. Діти під час презентації завантажили гру "Агент 112" та гралися, як справжні тестувальники.

"Черговий раз студенти Житомирської політехніки дали мені привід для гордості! Я пишаюся нашими креативними, талановитими та активними студентами, кожен з яких буде відзначений грошовою премією від університету.

Висловлюємо подяку команді розробників зі студентів спеціальності "Комп'ютерні науки" (освітня програма «Комп'ютерна графіка та розробка ігор»), які активно та результативно працювали цілий рік над створенням другого рівня гри та доопрацюванням першого. Дякую Тихоліз Анастасії, Сергієнко Дар'ї, Гончаренку Валерію, Сєнцову Миколі, а також студентському музичному колективу "Прірва", завдяки якому гра отримала унікальний звуковий супровід. У складі колективу – студенти освітніх програм "Комп'ютерна графіка та розробка ігор" та "Кібербезпека та захист інформації": Єфіменко Андрій, Демчук Андрій, Ковальський Андрій, Нелепа Вадим, Маркеєв Богдан. Дякую керівникам проєкту від університету Марині Граф, Олександрі Свінцицькій та Тетяні Нікітчук", – йдеться у повідомлені..

Під час презентації панувала неймовірна атмосфера: кожен був гордий і щасливий за досягнуті результати, виконану роботу, подолані труднощі й цікаву презентацію. Розробники гри "Агент 112" не зупиняються; команда вже планує подальші кроки в розвитку гри.

Фото: Євдокимов Віктор / Facebook

Наразі гру розроблено під мобільну платформу Android. Триває процес розміщення гри в Play Market для можливості скачування й гри для всіх охочих. В майбутньому планується адаптація гри для інших мобільних платформ, зокрема iOS, та продовження розробки нових безпекових локацій.

Нагадаємо, Житомирська політехніка завдяки співпраці з BGV Group Management отримала сучасне обладнання – вертикальний обробний центр HAAS VF-2SSYT-NG. Це обладнання, вартістю понад 4,5 млн грн, є частиною оновлення матеріально-технічної бази університету та створення нових інноваційних лабораторій.

Також Рубрика писала, про рішення від Житомирської політехніки, як Мотивувати студентів залишатися в Україні.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: